banner461
banner195

Açıkgöz, şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğinin ev sahipliğinde düzenlenen programda şehit yakınları ve gazileri ile bir araya geldiler.

Açıkgöz, şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi
03 Haziran 2018 Pazar 23:40

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir 27. Dönem Milletvekili 1.sıra adayı Mustafa Açıkgöz, 27. Dönem 2.sıra Milletvekili adayı Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi'nin ev sahipliğinde düzenlenen proğramda şehit yakınları ve gazileri ile bir araya geldiler.

Ziyarette Nevşehirli kahraman şehitlerimizin yakınları ve gazilerin sorunlarını dinleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz; "Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğimizde fedakar hemşerilerimizle bir aradayız. “Tek vatan, tek devlet, tek millet, tek bayrak için biriz, beraberiz. Yüreği vatan aşkıyla çarpan kahraman milletimiz 24 Haziran’da #Vakit Türkiye Vakti diyor.” dedi.

Açıkgöz, "Bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Allah bu memleketi, ne ezansız, ne bayraksız bırakmasın, Şehitlerimizin ruhları şad olsun" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.