banner461
banner195

Açıkgöz : Sonuçta Kazanan Nevşehir Olacaktır!

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Eczacı Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada, Yeni Türkiye’nin geleceği ile ilgili projelere vurgu yaparak; “ Samimi, vizyonu olan, ayakları yere basan projelerle hizmet edeceğim.” dedi.

Açıkgöz : Sonuçta Kazanan Nevşehir Olacaktır!
10 Mart 2015 Salı 18:03

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Eczacı Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada, Yeni Türkiye’nin geleceği ile ilgili projelere vurgu yaparak; “ Samimi, vizyonu olan, ayakları yere basan projelerle hizmet edeceğim.” dedi.

 Biz bu yola hırsla çıkmadık, diyen Açıkgöz; Milletvekili olalım ya da olmayalım inandığımız bu yolda nefer olmaya devam edeceğiz. Gittiğim her yerde özellikle şunu ifade ettim ‘Bizim için siyaset bir erdem, ahlak, fazilettir’ dolayısıyla vaat etmekten ziyade tutabileceğim sözleri veriyorum.

Sorunlara kalıcı çözümler üretmek zorunda olduklarını dile getiren 
AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Eczacı Mustafa Açıkgöz, Bunun içinde yenilikçi ve sonuç odaklı projelerle başarılı olabiliriz. Bir Siyasetçinin topluma dönük olması, sorun çözücü olması gerekir. Yoksa Eski Türkiye de olduğu gibi oturarak vaade dayalı birçok proje yazabilirim ama bu siyasi popülizm olur ki artık Yeni Türkiye'de yaşıyoruz o dönemler çoktan bitti.

  Her şeyden önce erdemli insanların siyaset yaptığı hizmet odaklı bir partinin aday adayıyım ve siyasi hırstan uzak insanlarımıza daha çok hizmet etme adına bu yola çıktım.” ifadelerini kullandı.  Açıkgöz, “Türkiye’de halkın ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadrolar AK kadrolardır. Bunu da ispat etmeye gerek yok. 

 Bugün Türkiye AK Parti iktidarında dev projelerle tanışmıştır. Yarınını göremeyen bir ülkeden, 2023 hedefleri olan bir ülke haline geldik, Nevşehir de 2023 yılına sorunlarını çözmüş daha gelişmiş marka bir şehir olarak girecektir.  Diğer aday adayı arkadaşlarımın çalışma şevklerine bakınca da heyecanlanıyor ve gurur duyuyorum. İşte bizim farkımız burada hepimizin ortak amacı bu ülkenin ve bu milletin geleceğine hizmet eden projelere katkıda bulunmaktır. Bu münevver insanların hangisi seçilirse seçilsin kazanan Nevşehir olacaktır. ” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halk - 3 yıl önce
açıkgöz allah yolunu açık etsin tüm nevşehir tek yürek oldu senin arkandayız hadi hayılısı allah yar ve yardımcın olsun
Avatar
nevşehirin sizleye ihtiyacı var - 3 yıl önce
halk kendine yakın insanları seçmek istiyor seçimden seçime gelen hem aday hem millet vekili istemiyor.vekil halktan kormmamalı ve kopmamalıdır
açıkgöz sunar körükçü 3 lüsü nevşehiri ihya eder
Avatar
öz Nevşehirli - 3 yıl önce
Halk adamsın halk seni istiyor. İnşaallah siyasiler bu isteğe dikkate alır.
Avatar
fani - 3 yıl önce
Allah yardımcın olsun
Avatar
Ey ak parti genel merkezi - 3 yıl önce
Bu adam olmassa inan çok oy kaybedersin
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
yolun açık olsun,geleceğin vekili...