banner461
banner195

Açıkgöz, TEOG'a Girecek Tüm Öğrencilere Başarı Diledi

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Sayın Mustafa Açıkgöz, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’na (TEOG) girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Açıkgöz, TEOG'a Girecek Tüm Öğrencilere Başarı Diledi
22 Kasım 2016 Salı 20:34

banner143
banner134
TEOG nedeniyle bir başarı mesajı yayımlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili  TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Sayın Mustafa Açıkgöz ,"Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim hayatları için önemli bir aşama olan TEOG Sınavı’nda tüm öğrencilerimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Sayın Mustafa Açıkgöz'ün mesajı şöyle; "Milli Eğitim Bakanlığınca, 8'inci sınıf öğrencilerine yönelik 23-24 Kasım tarihleri arasında tüm yurtta olduğu gibi ilimiz Nevşehir'de de Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) Sınavı yapılacaktır.

Bu sınav çocuklarımızın geleceği için önemli bir aşamadır. Bu nedenle rahat ve güven içerisinde bir sınav geçirmeleri için tüm vatandaşlarımıza sorumluluk düşmektedir. Sınavı etkileyebilecek yüksek ses ve gürültü problemleri konusunda vatandaşlarımızın hassasiyet göstereceklerine ve duyarlı davranacaklarına olan inancım tamdır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarılı bireyler olarak Milletimize, ülkemize hizmet etmelerini arzu  ettiğimiz çocuklarımızın emeklerinin karşılığını almalarını temenni ediyor, eğitim hayatları için önemli bir aşama olan TEOG sınavında tüm öğrencilerimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Sınavda görev alacak yönetici ve öğretmenlerle, sınavın güvenli bir şekilde geçmesine yardımcı olan güvenlik güçlerine ve yerel makamlara da kolaylıklar dilerim. Bir kez daha TEOG sınavıa girecek olan tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyorum, Rabbim, yâr ve yardımcınız olsun inşaallah. ” dedi.   

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.