banner461

Açıkgöz, Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı İçin Afyonkarahisar’da...

AK Parti Nevşehir Milletvekili, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Afyonkarahisar’da düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı’na katıldı.

Açıkgöz, Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı İçin Afyonkarahisar’da...
21 Eylül 2019 Cumartesi 16:18

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Afyonkarahisar’da düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge  Toplantısı’na katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantıları’nın beşincisi, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Eskişehir, Isparta, İzmir, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla ve Uşak olmak üzere, 13 şehirden gelen 155 belediye başkanının katılımı ile Afyonkarahisar’da gerçekleşitiriliyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekili, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz; "AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığımızın düzenlediği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Afyonkarahisar'dayız.‬ ‪“AK Parti, gelenekten gelen tecrübesi, AK kadrolarıyla Gönül Belediyeciliği ile milletimize hizmete devam ediyor. Hedef 2023 Güçlü" dedi.

Toplantının ardından AK Parti Kurmayları Afyonkarahisar'da şehir turu yaptı. 

Milletvekili Açıkgöz; "Tarihi Uzun Çarşı’da Afyonkarahisarlı kardeşlerimizin ve esnaflarımızın AK kadrolarımıza sıcak ilgi ve sevgileriyle karşılaştık.‬ ‪“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan’ın liderliğinde, Gönül Belediyeciliği ile Türkiye’ye karış karış hizmet etmek bizler için onurdur.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.