banner461
banner195

Açıkgöz'den Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Son Genel seçimlerde AK Parti den Nevşehir Milletvekili Aday Adayı olan Eczacı Mustafa Açıkgöz, Ak Parti'nin kuruluşunun 13’üncü Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Açıkgöz'den Kuruluş Yıldönümü Mesajı
14 Ağustos 2014 Perşembe 11:18

banner143
banner134
2011 Genel seçimlerinde AK Parti den Nevşehir Milletvekili Aday Adayı olan ve 1993 yılından bu yana Nevşehirde Eczacılık yapan Nevşehirin saygın ve sevilen isimlerinden Genç İş Adamı Mustafa Açıkgöz, yayınladığı mesajında;

Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. 


Ak Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır. Partimiz kuruluşundan bugüne Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşmıştır ve milletin kendisi olmuştur. 


Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyor. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 13. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir50 - 4 yıl önce
nevşehirin sevilen sayılan ve yardım ehli bir evladı olan mustafa beyin, davasının peşinde olması nevşehir için bir kazanımdır. nevşehirin, hizmetinin böyle emin kişilere bırakılması temennisiyle..
Avatar
AK GENÇ - 4 yıl önce
aday adayliği kokusu aliyorum