banner461
banner195

Aday Adayı İrfan Barut İHH Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı İrfan Barut STK ziyaretleri kapsamında İHH Nevşehir Şube Başkanı Baki Öncel'i ziyaret etti.

Aday Adayı İrfan Barut İHH Ziyaret Etti
15 Mart 2015 Pazar 15:07

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı İrfan Barut STK ziyaretleri kapsamında İHH Nevşehir Şube Başkanı Baki Öncel'i ziyaret etti. Barut ziyarete ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

 İHH Nevşehir Şube Başkanı sayın Baki Öncel hocayı ziyaret ettik. Dünya ve Ülkemiz ölçeğinde reel politik değerlendirmeler yaptık. 2015 seçimleri ve önemi konusunda aynı duygu ve düşünceleri taşıyor olmaktan büyük mutluluk duydum. Bu kapsamda kendilerine AK Parti'nin Türkiye, Nevşehir ve Derinkuyu ölçeğinde başarılar kazanması için yapılması gerekenler konusunda düşüncelerimi paylaştım. AK Parti'nin 7 Haziran seçimlerinde büyük bir zafer kazanması gerektiğini, bunun için artık kendisini partiye taşıttıracak adaylara değil, partiye ilave oy kazandıracak adaylara ihtiyaç olduğu yönünde değerlendirmelerde bulundum. Sayın Baki Öncel hocamdan dua ve desteklerini talep ettim.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 3 yıl önce
İrfan BARUT son derece gerçekçi ve samimi bir aday adayı. AK Parti bundan sonra partiye oy kazandıracak adaylar seçmeli.
Avatar
Abdullah Haksever - 3 yıl önce
İrfan BARUT Milli Görüş çizgisinden gelen çevresinde çok sayılan ve sevilen biri. AK Partiye çok oy getirecek biridir. Genel Merkez inşallah İrfan beyi aday gösterir.