banner461
banner195

AK Adaylar Gülşehir’de

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Gülşehir İlçesini ziyaret ederek , esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Adaylar Gülşehir’de
30 Nisan 2015 Perşembe 17:06

banner143
Nevşehir AK Adaylar Gülşehir’de
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Gülşehir İlçesini ziyaret ederek, esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi.


25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde, seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider’in bugün Gülşehir İlçesini ziyaret etti.


AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Gülşehir’de ilk olarak Başbakan Ahmet Davutolu’nu karşıladı. Niğde mitingine katılmak üzere Nevşehir’e gelen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu’nu burada Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver karşıladı. Daha sonra Başbakan Davutoğlu ile birlikte Anadolu Jet tarafından İstanbul Sabiha Gökçen ile Nevşehir-Antalya, Antalya-Nevşehir tarifeli uçak seferlerinin hat açılış törenine katılan AK Parti Milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, hayırlı olsun temennisinde bulundu.


Gülşehir İlçe teşkilatı ile istişarelerde bulunan AK Parti Milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, daha sonra ilçe STK’ları ve meslek odalarını ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.


Gülşehir’de sevgi gösterileri arasında karşılanan AK Parti Milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, esnafları ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi.


AK Parti Milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider’in ziyaretlerine AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları yönetici ve üyeleri ile kalabalık bir Parti topluluğu eşlik etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SAYIN GİZLİGİDER - 3 yıl önce
emeklerine yazık boş yere gidip gelme kendine eziyet etme yanlış yapıyosun.yani boş yere yoruluyosun.1. ve 2. sırada ki vatandaşlarda akp ye giden oylardan seçilecek.bunu kendileride söylüyor 1. sıra adayı erdoğan 2. sıra adayı davutoğlu diyor.kendilerinin bi kıymeti olmadığını kendileri açıkca söylüyor.yorulma güzel kardeşim işine ticaretine bak.hayırlı işler..
Avatar
Görüşürüz - 3 yıl önce
Görürüz 7 haziran gecesi. ..ak parti ile yürü nevşehir
Avatar
Merhaba - 3 yıl önce
Paralel hainleri yok etmek için kendi tankını topunu yapmak için yunanistan olmamak için itibarlı bir Türkiye için ak parti ile yürü nevşehir
Avatar
hakkı - 3 yıl önce
Yunanistanda dolar bu kadar artsa ihtilal olur be hala yunanistan olmamak için diyo