banner461
banner195

AK Gençliğin Yüzü Güldü

2014 Yerel seçimleri Nevşehir’de Ak Parti Gençlik Kolları yönetiminin de ilk sınavı oldu.

 AK Gençliğin Yüzü Güldü
01 Nisan 2014 Salı 19:08

banner143
banner134

 Ak Gençliğin Yüzü Güldü

NEVŞEHİR(MHA) 2014 Yerel seçimleri Nevşehir’de Ak Parti Gençlik Kolları yönetiminin de ilk sınavı oldu.

4 Yıl süreyle bu görevde bulunan ve ardından Milletvekili Ebubekir Gizligider’in danışmanı olan Yasin Güneş’in ardından göreve genel merkez ataması ile getirilen Mahmut Uluer gençlik kolları başkanlığında fazla kalamamış ve görevden alınmıştı. Seçimler öncesinde yine genel merkez ataması ile göreve getirilen Av. Mustafa Rauf Yanar’ın ve yeni yönetiminin ilk sınavı olan 2014 Yerel seçimleri sonuçları ile Ak Gençliğin de yüzünü güldürdü.

Yerel Seçim sonuçlarını Milletvekilleri, Belediye Başkanı, İl Başkanı ile birlikte takip eden Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Başkan Ünver’in balkon konuşmasında hemen yanında yer aldı.

Başta il merkezi olmak üzere il genelinde Ak Partinin aldığı sonuçlar karşısında yüzünden tebessüm eksik olmadığı göze çarpan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar’ın yaklaşan 2 seçim öncesinde Nevşehir’de daha aktif bir siyaset yapması bekleniyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
selçuk - 4 yıl önce
aktif ve davasına sahip çıkan bir insana benziyor bence başkanın yeri gençlik kolları değil partinin sesi olan il başkanlıgı allah yolunu acık etsin bundan sonraki siyaset yolunda muvaffak eylesin...
Avatar
muhammed - 4 yıl önce
Maşallah rauf başkanım il başkanligindan daha aktif bir teşkilatsin gelecek dönemde il Başkanlığı yakisir sana
Avatar
fevzi cantürk - 4 yıl önce
gördüğüm kadarıyla il başkanlıgındaki boşlugu gençlik kolları dolduruyor..yeni başkan ve ekibii tebrik ediyorum bravoo
Avatar
akpli - 4 yıl önce
İl Başkanından daha çok çalıştığı kesin en azindan yüzü gülüyor
Avatar
akgençlik - 4 yıl önce
kardeşim il başkanımız kasılmaktan insanlara yukardan bakmaktan başka bişey bilmiyor ki paşa torunu sanki
Avatar
ilaa - 4 yıl önce
hizmet zengine gitti, zenginlerin oyu mhp ye gitti. gariban ama temiz ruhlu insanlar kurtardı başkanı. gençlik kolları ne yaptı bilmiyorum.
Avatar
ilaa - 4 yıl önce
tanıdığım kendini ak partili olarak tanıtan bir çok insan şehrimizin çocuğu diye mhp ye oy verdiklerini söylüyorlar. gariban köylerden gelmiş , belediyeden en az hizmeti almış mallelerden aldığı oyla durumu kurtardık . bunu unutmayın.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
genç başkana hayırlı olsun ama biri ona m.vekili olamayacağını söylesin. insanların hayalleriyle oynamayın. teşkilattan il başkanı vekil oldu gördük. bay feralan. teşkilattan gençlik kolları da vekil çıkarttı. boşuna uğraşmasın. kadın,gençlik,merkez ilçe bir araç, il belki bi amaç olabilir benden demesi