banner461
banner195

AK Gençlik Kapadokya MYO'da Kampüse hoş geldin stand açtı

AK Parti Ürgüp İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Kapadokya meslek yüksek okulunda Kampüse Hoşgeldin standı açtı.

AK Gençlik Kapadokya MYO'da Kampüse hoş geldin stand açtı
05 Ekim 2016 Çarşamba 11:56

banner143
banner134
AK Parti Ürgüp İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen "Kampüse Hoşgeldin" projesi kapsamında Kapadokya meslek yüksek okulunda açtı.

AK Parti Ürgüp İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen "Kampüse Hoşgeldin" projesi Mustafapaşa KMY'da yoğun ilgi ile karşılık buldu.

Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa da bulunan Kapadokya meslek yüksek okulunda okuyan Üniversite öğrencileriyle bir araya gelen İlçe Gençlik Kolları, Burada stand açarak öğrencilerin derdini sıkıntılarını dinleyip görüşlerini aldı.

AK Parti Ürgüp İlçe Gençlik Kolları’na teşekkür eden vatandaşlar da, “Gençlerin öğrencileri ve bizleri dinleyerek sorunlarımıza yardımcı olması, güler yüzle bizleri karşılamaları bizleri çok mutlu etti” dedi.

AK Parti Ürgüp İlçe Gençlik Kolları, standa gelen vatandaşları AK Parti üyesi yaparak, çeşitli bilgilendirici broşür, t-shirt Türkiye bayrağı ve hediyeler dağıttı.

Ak Parti Ürgüp İlçe Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Taşkın, standlara yoğun bir ilgi oğlunu belirterek yeni kayıt yaptıran öğrencilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Taşkın, Öğrencilerin bize gerek standlarımızdan gerekse UNİAK temsilcilerimizle ulaşabileceğini ve her konuda yardıma, ihtiyacı olan öğrencilerin yanında olduğunu söyledi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.