banner461
banner195

AK Parti Acıgöl Delege Seçimlerini Tamamladı..

AK Parti Acıgöl İlçe ve beldelerinde delege seçimleri’ni tamamladı..

AK Parti Acıgöl Delege Seçimlerini Tamamladı..
20 Ekim 2014 Pazartesi 14:31

banner143
AK Parti Acıgöl Delege Seçimlerini Tamamladı..
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti ACIGÖL İlçe Başkanlığı tarafından 4 mahalle ve köy için kurulan sandık delege seçimi yapıldı..
Delege seçimlerinde AK Parti ACIGÖL  İlçe Başkanı RAMAZAN GÜL’N delege listesi, tek liste halinde sandıklarda yer aldı.4 mahalle ve köy için kurulan sandıklarda AK Partililer, sandık başına giderek yeni delegeleri belirliyor.
4 mahalle  ve köy için kurulan sandıklarda Acıgöl İlçe Başkanlığının delege seçimlerini yaptıklarını açıklayan AK Parti Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan GÜL, ;“Delege seçimlerine tek liste yer alıyoruz. Ben ve Belediye Başkanlarımız  tabi delegedir. 400 tane delege, bu seçimde seçilecek. Bütün üyelerimizi delege seçimleri konusunda bilgilendirdik. Üyelerimiz, bugün gelip demokratik hakkını kullanabiliyorlar” diye konuştu.
Öte yandan delege seçimlerinin ardından 1 Kasım ile 31 Aralık 2014 tarihleri arasında ilçe kongreleri yapılacak. Daha sonra AK Parti, 22 Kasım 2014 ile 22 Şubat 2015 tarihleri arasında da il kongresini gerçekleştirecektir dedi.

AK Parti ACIGÖL İlçe Başkanlığı tarafından Bugün tatlarin ve karapınar beldeleri için kurulan sandıklarda   delege seçimi yapıldı..
Delege seçimlerinde AK Parti ACIGÖL  İlçe Başkanı RAMAZAN GÜL’ün delege listesi, tek liste halinde sandıklarda yer aldı.tatlarin ve karapınarbeldeleri  için kurulan sandıklarda AK Partililer, sandık başına giderek yeni delegeleri belirledi..
Tatlarin ve karapınar  için kurulan sandıklarda Acıgöl İlçe Başkanlığının delege seçimlerini yaptıklarını açıklayan AK Parti Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan GÜL, ;“Delege seçimlerine tek liste yer alıyoruz.   Belediye Başkanlarımız  tabi delegedir. 400 tane delege, bu seçimde seçilecek. Bütün üyelerimizi delege seçimleri konusunda bilgilendirdik. Üyelerimiz, bugün gelip demokratik hakkını kullanabiliyorlar” diye konuştu.
Öte yandan delege seçimlerinin ardından 1 Kasım ile 31 Aralık 2014 tarihleri arasında ilçe kongreleri yapılacak. Daha sonra AK Parti, 22 Kasım 2014 ile 22 Şubat 2015 tarihleri arasında da il kongresini gerçekleştirecektir dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.