banner461
banner195

AK Parti Acıgöl İlçe Teşkilatıyla İstişare Toplantısı Yapıldı

AK Parti Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan Gül ve Belediye Başkanı Ercan, parti binasında Acıgöl İlçe Gençlik Kolları ile istişare toplantısı yaptı.

AK Parti Acıgöl İlçe Teşkilatıyla İstişare Toplantısı Yapıldı
31 Aralık 2014 Çarşamba 16:12

banner143
AK Parti Acıgöl İlçe Teşkilatıyla İstişare Toplantısı Yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan Gül ve Belediye Başkanı Ercan Ertaş ve Acıgöl ilçe gençlik kolları ile yaptığı istişare toplantısında birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, önümüzdeki Milletvekili genel seçiminde ilçe ve gençlik kolları teşkilatlarına çok büyük görevler düşmektedir dedi.

            İlçede çalmadık kapı bırakılmamasını isteyen İlçe Başkanı Gül, ailenin temel taşı olan bayanların parti içerisindeki çalışmalar takdire şayandır. AK Partinin ülke genelindeki başarısında kadın ve gençlik kollarının payı çok büyüktür dedi.


            Başkan Ercan Ertaş ise, AK Partide geçmiş dönemlerde görev yapmış tüm partilileri birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya davet ettiklerini belirterek, AK Parti çatısı altında küslüğe yer olmadığını söyledi.

Bugun'ki Acıgöl Gençlik Kolları Ve Sayın Belediye Başkanımız Ercan Ertaş İlçe Başkanımız Ramazan Gül Ve İl Genel Meclis Üyeleri Müslaaddin Mutlu Selam Göltaş'ın Katılımlarıyla gerçekleştirilen Toplatı'dan Kareler ...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.