banner461
banner195

AK Parti Aday Adayı Çınar’dan STK’lara Teşekkür

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Mehmet Çınar, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti tarafından 23 Mart’ta Kapadokya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) yönelik temayül yoklamasına katılarak desteğini esirgemeyen STK temsilcilerine teşekkür etti.

AK Parti Aday Adayı Çınar’dan STK’lara Teşekkür
28 Mart 2015 Cumartesi 19:13

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Mehmet Çınar, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti tarafından 23 Mart’ta Kapadokya Kültür Merkezi’nde  gerçekleştirilen Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) yönelik temayül yoklamasına katılarak desteğini esirgemeyen STK temsilcilerine teşekkür etti.


AK PartiNevşehir Milletvekili aday adayı Mehmet Çınar, “Aday belirleme sürecinde toplumun tüm kesimlerinin fikrini alan AK Partimiz, Merkez Karar Yönetim Kurul (MKYK) kararıyla, 23 Mart Pazartesi günü Kapadokya Kültür Merkezin’de, sivil toplum örgütleri, dernekler, vakıflar, odalar ve sendika başkan ve yönetim kurulu üyelerine ‘Nevşehir ve ülkemize en iyi hizmet edecek vekil kim olmalıdır?’ sorusunu yönelterek onların görüşlerini ve aday olarak görmek istedikleri isimleri sordu. Demokratik bir şekilde temayüle katılan Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcileri sadece aday belirlemeye değil aynı zamanda demokrasinin olgunlaşması noktasında da karara ortak olmuşlardır” dedi.

DEMOKRASİ İÇİN ÖNEMLİ

STK temayülünün Nevşehir için hayırlı olmasını dileyen AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Mehmet Çınar, “Temayülü düzenleyen AK Parti Genel Merkezi ve İl Teşkilatı’na teşekkür ederken, temayüle katılarak bizlerden desteğini esirgemeyen STK temsilcilerine de teşekkür ediyorum. STK temsilcileri, Nevşehirimize hizmet edecek adayların belirlenmesinde önemli bir rol oynamışlardır. Nevşehir'de bir ilk gerçekleştirildi. Geniş katılımlı bir STK yoklaması demokrasimiz açısından çok önemlidir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gursel - 3 yıl önce
harun olsanız oy yok sıze emmıoğlu bakara suresıyle dalga gecen göz yumanlara bı bardak su yok