banner461
banner195

AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Aksüt Oğlunu Evlendirdi

AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Halil Aksüt'ün oğlu dünya evine girdi.

AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Aksüt Oğlunu Evlendirdi
15 Ağustos 2016 Pazartesi 15:53

banner143
banner134
AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Halil Aksüt'ün oğlu'nun Derinkuyu ilçesinde düzenlenen düğün törenine Tüm dost, akraba ve yakınları düğün merasiminde hazır bulundular.

Düğün törenine AK Parti İl Başkanı M.Ali Tanrıver, AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl ve ilçe Yöneticileri, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Belediye meclis üyeleri,Gençlik Kolları ve Kadım Kolları ve çok sayıda vatandaşlar katılım gösterdi. 

Düğüne katılan AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz açıklamasında; "AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Halil Aksüt' ün evlatlarının mutluluğuna şahitlik ettik. Rabbim hayırlı eylesin" dedi.


Oğlunu evlendiren Ak Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Halil Aksüt 'ün konuklarla tek tek ilgilendiği düğünde genç çiftin arkadaşları gelin ve damadı yalnız bırakmayarak mutluluğuna ortak oldu.

Tören sonrası FİB Haber Merkezimize konuşma yapan Düğün sahibi Ak Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Halil Aksüt , Bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz'e, İl Başkanımız M.Ali Tanrıver'e, Belediye Başkanımız Hasan Ünver'e, tüm akraba, arkadaş, dost ve yakınlarımıza ayrıca tüm Partili dava arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Bizde www.fibhaber.com olarak Genç Çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Nevşehir'de Düğün,sünnet Açılış ve Konser tüm organizasyonlarında Nevşehir ve Kapadokya'daki Tek Adresi FİB ajans & Organizasyo size bir telefon kadar yakın: 0 384 212 9 444 0532 627 28 74 www.nevsehirorganizasyon.com www.fibajans.com


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.