banner461
banner195

AK Parti Gençlik Kolları Gazetemizi Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Yanar, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Semih Bilgili ile AK Parti Gençlik Kolları adına Nevşehir gündemin adresi FİB haber merkezimize ziyarette bulundular.

AK Parti Gençlik Kolları Gazetemizi Ziyaret Etti
10 Mayıs 2014 Cumartesi 19:25

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa YANAR, yerel basının daha iyi yerlere gelmesi gerektiğini, gazetecinin yönetenle yönetilen arasında kilit noktayı oynaması gerektiğini ifade etti.

“Bizler siyasetçi olarak bazı aksaklıkları ve yanlışlıkları göremeyebiliyoruz. Yerel basın bu noktada çok önemli. Bize göremediklerimizi gösterecek, aksaklıklarımızı gidermemize yardımcı olacaktır” diye konuştu.

Yanar, www.fibhaber.com İnternet gazetemizin yayın hayatına başladığı andan itibaren göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileterek diğer tüm basınımızın güzide temsilcileriyle birlikte bu yolda daha güzel hizmet vereceğinize inanıyorum diyerek FİB Haber.Com İnternet gazetesi yönetim kurulu Başkanımız İbrahim Uysal,Fikret Çapacı  ve şahsında gazete personelimizi tebrik etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halk - 4 yıl önce
halk olarak bizde tebrik eder. nevşehirde ilk aktif haber sitesi olduğunuz için teşekkür ederiz ....