banner461
banner195

Ak Parti Gençlik Kolları Nevşehir İl Başkanından Bayrak Açıklaması

AK Parti Gençlik Kolları Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Diyarbakır'da bayrak indirme girişiminin provokasyon amaçlı olduğunu söyledi.

Ak Parti Gençlik Kolları Nevşehir İl Başkanından Bayrak Açıklaması
11 Haziran 2014 Çarşamba 13:31

banner143
banner134
AK Parti Gençlik Kolları Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, yaptığı açıklamasında  "Çözüm sürecini sabote etmek için çalışan provokatörlere Türkiye Cumhuriyeti Devleti en sert cevabı verecektir" dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar,, olayı kınayan bir açıklama yaptı.


Yanar açıklamasında şunları söyledi: "Hükumetimizin her türlü siyasi riski göze alarak yürüttüğü çözüm sürecini sabote etmek için çalışan, provokatörlere Türkiye Cumhuriyeti Devleti en sert şekilde cevabı verecektir. Bu zamana kadar sabırlı ve sağduyulu bir şekilde hareket eden güvenlik güçlerimize karşı girişilen tahrik eylemlerinin amacı bölgede akan kanın devam ettirmek ve terör olaylarını yeniden gün yüzüne çıkartmaktır."
Sakarya'da, Çanakkale'de, Sarıkamış'ta, şehitlerin canı ve kanıyla özdeşleşen şanlı Türk bayrağını indirme hadisesinin her kesimden insanı derinden yaraladığını kaydeden Yanar, "Bizler Türk'ü, Kürt'ü, Laz'ı, Çerkez'i, Boşnak'ı ile 76 milyon olarak hep birlikte Türkiyeyiz.

Ağızlarından barış cümlelerini düşürmeyenlerin bu tür provakatif eylemlere sözde üzülerek ve gözyaşı dökerek, perde arkasında ise avuçlarını ovuşturarak iki yüzlülük etmektedirler. Bu eylemler bizlerin birliği ve dirliğine karşı yapılan taşeron hainlerin eylemleridir. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu hainlere gerekli cevabı vermiştir. Bu yolda asla taviz verilmeyecektir.

Kandan beslenen bu hainlerin asıl amacı ülkemizi yeniden terör batağına sokmak ve 90'lı yılların karanlık günlerine sürüklemektir. Fakat hiç kimsenin şüphesi olmasın Türkiye o günlere dönmeyecek ve emin adımlarla yoluna devam edecektir. Türk bayrağına yönelik yapılan bu provokatif saldırıyı bir kez daha kınadığımızı belirtiyor Türk Silahlı Kuvvetlerini sağduyulu yaklaşımından dolayı tebrik ediyorum"dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
barbaros - 4 yıl önce
bayrak varsa vatan vatandır avukat bey bunun tavizi olmaz suçlular en kısa zamanda cezasını çekmelidir.
Avatar
nevcity - 4 yıl önce
Zaten Başbakan grup toplantısında söyledi sayın başkan izlemedin sanırım ??? Çözüm süreci kesinlikle bahane olamaz o bayrağı indireni indireceksin gereğini yapacaksın haddini bildireceksin dedi...
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
genç başkan ne duruyorsun meydanlara insene açsana şanlı bayrağı ama nerde...
Avatar
geregi yapılacak - 4 yıl önce
geregini sayın başbakanımız yapıcaktır, boş konuşmalar yerine başımızdakı kişiye kuvet versın rabbbım dıye dua edelim hangı parti oldugunu bakmadan