banner461
banner195

AK Parti Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanları Bölge Toplantısı Nevşehir’de Yapılacak.

AK Parti Nevşehir Teşkilatından FİB Haber Merkezine yapılan açıklamada:AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuk İşler Bölge Toplantısı 15-16-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Nevşehir’de yapılacağı bildirildi.Toplantıya katılmak için AK Parti Genel Merkezi Gençlik Kolları Başkanı Sayın Zafer Çubukçu ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sayın Mehmet Ali Şahin de katılacaktır.

AK Parti Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanları Bölge Toplantısı  Nevşehir’de Yapılacak.
13 Şubat 2013 Çarşamba 16:00

banner143
banner134

 16 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 13:00’te Nevşehir Ticaret Borsası Konferans Salonunda yapılacak olan programa Genel Merkezi Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Zafer Çubukçu ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Sayın Mehmet Ali Şahin katılacaktır.

 Mehmet Ali Şahin Nevşehir e Geliyor...

            15 Şubat 2013 Cuma Akşamı başlayan programımız, cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan toplantılarla ve gezi programları ile sona erecektir.

 AK PARTİ HUKUKİ İŞLER BİRİM BAŞKANLARI NEVŞEHİR'DE TOPLANACAK

            Yapılacak olan bölge toplantımıza katılacak olan Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Zafer Çubukçu’ya, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Ali Şahin’e, 13 İl Gençlik Kolları Başkanı, İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlarımı ve tüm misafirlerimizi İlimizde ağırlamaktan büyük bir gurur duyduğunu belirten Ak Parti Nevşehir Gençlik Kolları İl Başkanı Yasin Güneş, bu tür toplantıların hem Teşkilat anlamında hem de birlik beraberlik ve kültürel etkileşim anlamında büyük çok büyük faydaları vardır. Ak Parti olarak eğitim, bölge toplantılarına son derece önem veren bir partiyiz, toplantımız şimdiden Partimize, Ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

            16 Şubat 2013 Cumartesi günü Ticaret Borsası Salonunda yapılacak olan programımıza tüm halkımızın ve basın mensuplarımızın katılımlarını bekliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.