banner461
banner195

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hüseyin Tanriverdi Teşekkür Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı 22. Dönem Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Hüseyin Tanriverdi AK Parti Genel Merkezine yapılan saldırıyı FİB Haber Merkezine gönderdiği mesajla kınayarak şu açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hüseyin Tanriverdi Teşekkür Etti
20 Mart 2013 Çarşamba 16:30

banner143
banner134

 TEŞEKKÜR...

Dün gece TC Adalet bakanlığı ve AK Parti Genel Merkez binalarına yapılan terör saldırısı sonrasında telefonla arayarak, mesaj atarak, maille ulaşarak "geçmiş olsun" mesajlarını ileten binlerce vatandaşımıza teşekkürlerimi ifade ediyorum.

 

Terörün kirli ve hain yüzünü bir kez daha ortaya koyan bu menfur saldırı bundan önce olduğu gibi Milletimizin demokrasiye, hukuka olan güvenini, partimize olan sevgisini silmeye, yok etmeye muktedir olamayacaktır.

 

AK Parti; Türkiye'nin lider ülke konumuna getirmek, 2023 hedeflerini gerçekleştirmeye ve yılardır ülkemizin enerjisini, potansiyelini heba eden genç fidanlarını daha yeşermeden kurutan bu terör belasından kurtarmaya kararlıdır.

 

Bu tür menfur saldırılar bizim azmimizi ve ülkemize duyduğumuz minnet duygularımızı bir kat daha artırmıştır. Yarınlar hepimiz için daha güzel ve daha parlak olacaktır.

 

DURMAK YOK YOLA DEVAM,

DURMAK YOK HİZMETE DEVAM...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.