banner461
banner195

AK Parti Genel Merkezi Nevşehir İlçelerinde Anket Yaptırdı

Ak parti genel merkezi tarafından yerel seçimler için adayların belli olmasına artık günler kala Nevşehir in tüm ilçeleriyle birlikte Ürgüp’te son anket yaptırıldı.

AK Parti Genel Merkezi Nevşehir İlçelerinde Anket Yaptırdı
18 Aralık 2013 Çarşamba 16:09

banner143
banner134

 Akparti genel merkezi tarafından yerel seçimler için adayların belli olmasına artık günler kala Ürgüp’te son anket yaptırıldı. Genar araştırma şirketi tarafından Ürgüp’te ev ev, cadde cadde gezen anketörler Ürgüp’lü vatandaşlara 2011 seçimlerinde hangi partiye oy verdiniz?  Belediye Başkanının çalışmalarından memnunmusunuz? 2014 yılında yapılacak seçimde kimi aday olarak görmek istersiniz? gibi sorular sorulurken, adını söylediği aday adayını da tanıyıp tanımadığı bilgisine başvuruyor.

Yapılan anket, Ak Parti genel merkezinin demokrasinin işleyişini en tabana nasıl yaydığının da bir göstergesi olarak ifade ediliyor. Bu yapılan anket sonucunun adayı belirlemede en önemli etkenlerden olacağı da belirtiliyor.

Anket stratejisi gereği Ürgüp’te 7 aday adayından 5’ine yer veriliyor bunlar; Adnan Aydın,  Fahri Yıldız, Mehmet Aktürk, Hasan Albayrak, Levent Ak. 

Ürgüp’ün hangi mahallesinde ikamet ediyorsunuz? sorusuda bulunan ve 800 kişiye sorularak güvenli bir sonuca ulaşmayı hedefleyen anket sonuçları anketörlerin çalışmasını tamamlamasının ardından Ak Parti genel merkezine ulaştırılıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gülşehirli - 4 yıl önce
inşallah anket sonuçları adayları seçerken dikkate alınır sayın vekillerim
Avatar
ürgüp sevdalısı - 4 yıl önce
listede ömer nair ismi yok.ürgüpde konuşulananlara göre murat göktürkün ömer nairin üzerini çizdiği uzun süredir konuşuluyordu
Avatar
kozaklı - 4 yıl önce
kozaklının adayı durmuş turhal beydir hayırlı olsun.
Avatar
BAĞLICA VE DEĞİŞİM - 4 yıl önce
inşallah büyük değişme az kaldi kozakli özüne dönüp büyük değişimin mutlu bir şekilde sonuçlanmasini sabirsizlikla bekliyoruz yüce rabbim doğrunun yanindadir.seninleyiz durmuş turhal allah i̇şi̇ni̇ rast geti̇rsi̇n
Avatar
ürgüplü bir ak partili - 4 yıl önce
sayın editör bu anketin genel merkezimiz tarafından yaptırılmadığı ve ürgüp'den bir değerli partili kardeşimiz tarafından yaptırıldığı genar ve genel merkez tarafından muhataplarına bildirilmiştir.sizi düzenli takip eden bir vatandaş olarak bu haberdeki yanlış anlaşılmaları düzeltmenizi rica edeceğim.