banner461

Ak Parti Hacıbektaş'da İftarda Buluştu

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver,İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve parti teşkilatı Hacıbektaş AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Koçak ve yönetiminin ev sahipliğinde iftarda buluştular...

banner503
Ak Parti Hacıbektaş'da İftarda Buluştu
20 Temmuz 2014 Pazar 23:06

banner143
banner134

Hacıbektaş Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği programına Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıverdi,İl Yönetim Kurulu Üyeleri,İlçe Başkanı Yusuf Koçak, İlçe yönetim Kurulu üyeleri, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve muhtarlar katıldılar.

Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde İftarla orucunu birlikte açan AK Parti Heyeti partisinin Hacıbektaş ilçe teşkilatına hizmeti geçmiş kişilere plaket takdim edildi.

İftar yemeği sonrasında Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıverdi yaptığı kısa konuşmasında, “Önümüzde yoğun bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Nevşehirdaki tüm sivil platformlar Cumhurbaşkanı adayımızı destekliyor. Sizlerde iyi çalışacaksınız. Başbakanımız yeni bir Türkiye diyor. Bizlerde sizlerden destek istiyoruz, destek bekliyoruz. Biz ilk defa Başbakanımızın yanında olacağız ve Başbakanımıza Cumhurbaşkanı adayı olarak oy vereceğiz”dedi.

Sonrasında AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver, Hacıbektaş ilçesine bağlı köylerin muhtarları ile istişare toplantısı yaptılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Aklı selim - 6 yıl önce
hani halkın fakirin sofrasında olacaktınız,körler sağırlar birbirini ağırlar dedikleri gibi birbirinizi ağırlıyorsunuz akp yi bu noktaya getiren halkın partisi olmasıydı ama giderek halktan kopuk,halka tepeden bakan insanlar yönetime gelmeye başladı aklınızı başınıza devşirin bu millet zamanı gelince sandalyeye altından çekiverir.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 6 yıl önce
hani vekiller niye gelmediler hacıbektasa ? üniversitenin adını değiştirmeyi bilirsiniz sizi gidi siziler.