banner461
banner195

AK Parti İl Başkanı Tanırver’den Siyasilere ve STK’lara Meydanlara İnin Çağrısı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir’de görev yapan Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek ve Vakıf temsilcileri ile diğer siyasi partilerin başkan ve yönetimlerine meydanlara çağrısı yaptı.

AK Parti İl Başkanı Tanırver’den Siyasilere ve STK’lara Meydanlara İnin Çağrısı
18 Temmuz 2016 Pazartesi 15:06

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, yaptığı açıklamada, 15 Temmuz gecesi Ankara ve İstanbul’da Türk Silahlı Kuvvetleri’nin içine sızan bir grup hain tarafından başlatılan darbe kalkışmasının siyasi bir mesele değil Ülke meselesini olduğuna dikkat çekti.
Bu kapsamda Nevşehir’de görev yapan Sivil Toplum Kuruluşları, dernekler, vakıflar, oda başkanları ve seçilmiş bütün muhtar, il genel ve belediye meclis üyelerini ve siyasi partilerin başkan ve yönetimlerini miting meydanlarında görmek istediklerini ifade eden Tanrıver,  “Bu meseleye AK Parti yada siyasi bir mesele gibi bakmamak gerek,vatan hainleri tarafından başlatılan bu darbe girişimlerine devletimizin ve Milletimizin bekası için hiçbir siyasi görüş ayırımı yapmadan STK, Dernek ve Vakıf temsilcilerimizi milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkmak adına, darbelere karşı durmak maksadıyla meydanlara davet ediyorum. Bizler  herzaman olduğu gibi bugünde bütün sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarla iç içe ve el ele çalıştık ve çalışmayada devam edeceğiz” dedi.
15 Temmuz gecesinden beri Nevşehir halkının gece gündüz demeden meydanlarda olduğunu ifade eden Tanrıver, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehirli hemşerilerimizde darbe girişimcilerine karşı gerekli gerekli dersi vermektedir. Bizlere yakışan demokratik bir anlayışla meydanlara çıkarak tüm darbelere karşı gür bir sesle haykırıyoruz ve bizler bu haklı davamızda yanımızda Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, diğer siyasi Parti Başkanlarımızı ve yönetimlerini görmek istiyoruz” diye konuştu.
Öte yandan bu akşam saat 21.00’da Diriliş meydanında yeniden Milli İrade VE Demokrasi Mitingi olacağını vurgulayan Tanrıver, tüm Nevşehirlileri Türk bayrakları ile birlikte meydanlara davet etti. 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.