banner461
banner195

AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Erkut ve Sunar’a Teşekkür Plaketi

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Milletvekilliği aday adaylığı başvurunda bulunan AK Parti eski İl Başkanları Ersan Erkut ve Kazım Sunar’a teşekkür plaketi verdi.

AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Erkut ve Sunar’a Teşekkür Plaketi
18 Nisan 2015 Cumartesi 23:59

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Milletvekilliği aday adaylığı başvurunda bulunan AK Parti eski İl Başkanları Ersan Erkut ve Kazım Sunar’a teşekkür plaketi verdi.

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Ak Parti Nevşehir Milletvekilliği aday tanıtımına mazeretleri nedeniyle katılamayan ve Milletvekilliği aday adaylığı başvurunda bulunan eski İl Başkanları Ersan Erkut ve Kazım Sunar’ı iş yerlerinde ziyaret ederek, Parti’nin teşekkür plaketini takdim etti.

Adeta bir demokrasi şöleni içerinde geçeceğine inandığı milletvekilliği genel seçimleri öncesinde Ak Parti’nin tüm teşkilatları ve Partiye gönül verenlerle, Ak Parti’nin adına yaraşır bir olgunluk içerisinde seçim çalışmalarının sürdürüldüğünü ifade eden İl Başkanı Tanrıver, Ak Parti Genel Merkezi tarafından ilan edilen Milletvekilliği aday adaylığı başvuru süreci içinde medeni cesaret göstererek, Milletvekili aday adayı başvurusunda bulunan Ersan Erkut ve Kazım Sunar’ı tebrik etti.

Eski İl Başkanları Ersan Erkut ve Kazım Sunar ise, birlik ve beraberlik içerisinde yoğun bir seçim süreci geçtiğini, AK Parti’nin Nevşehir ve ülke genelinde her seçim döneminde olduğu gibi bu seçimde de başarılarına yeni halkalar katacağına inandıklarını ifade ederek, İl Başkanı Tanrver’e ziyaretleri ve plaketleri için teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakikat - 3 yıl önce
ersan erkut bey sizleri çok ozledik ama hayirlisi boyleymis
Avatar
allah allah !!! - 3 yıl önce
hayırdır mehmet ali beyyy, hakikatleri görmeyemi başladın yoksa? eski ilbaşkanları da bir zamanlar senin gibiydi ama görev değişimi şiimdi onları gündemden düşürdü ve sizler onları hiçe sayıyordunuz aklınızın ucuna bile gelmiyor ve o eski il başkanlarına yakışmayacak harektler içerisinde oluyordunuz. sizde birgün o koltuk gidince aynılarıyla haşr olacaksınız cenabı allah ta sizleri aynı muamele ile karşı karşıya getirecek..
Avatar
ak partili - 3 yıl önce
kazım sunar çok uğraştın olmadı demek ki mazlum ahı almayacakmışsın.çıkar böyle aheste aheste.
Avatar
allah icin - 3 yıl önce
Ersan baskana genel merkez sahip cikmadi ortada birakti.
Avatar
hesap - 3 yıl önce
Belediye baskaninin 2019 hesabina kurban ettiler.