AK Parti ilçe başkan adayları tam listesi,

banner211

banner13

banner10

banner218

banner235

banner177
25 Ekim 2014 Cumartesi

Ürgüp te Mobese Yok mu ?

AK Parti ilçe başkan adayları tam listesi,

Yerel seçimler öncesi tüm büyükşehir ve il belediye başkan adaylarını açıklayan AK Parti'nin Adana, Antalya, Aydın ve Balıkesir'in ilçe belediye başkan adayları da belli oldu. AK Partide Aday açıklama stratejisi Alfabetik olarak sürecek.

banner195
16 Ocak 2014 Perşembe 21:50
Bu haber 2070 kez okundu
AK Parti ilçe başkan adayları tam listesi,
banner134
banner143
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, yaptığı açıklamada, parti genel merkezinde gerçekleştirilen Seçim İşleri Üst Kurulu toplantısında Adana, Antalya, Aydın ve Balıkesir'in ilçe belediye başkan adaylarının belirlendiğini bildirdi. 

Adayları belirlenen illerin milletvekillerini parti genel merkezine davet ettiklerini belirten Şahin, milletvekillerine konuyla ilgili bilgilendirme yapıldığını dile getirdi. 

Adana ilçe belediye başkan adayları: 

Aladağ: Mustafa Akgedik 
Ceyhan: Alemdar Öztürk 
Çukurova: Cüneyt Karaaslan 
Feke: Cuma İş 
İmamoğlu: Kadir Altunköse 
Karaisalı: Yusuf İyi 
Karataş: Sinan Gül 
Kozan: Kazım Özgan 
Pozantı: Ramazan Demir 
Saimbeyli: Mustafa Uyanık 
Sarıçam: Ahmet Zenbilci 
Seyhan: Azim Öztürk 
Tufanbeyli: Remzi Ergü 
Yumurtalık: Turgut Erişmen 
Yüreğir: Mahmut Çelikcan 

Antalya ilçe belediye başkan adayları: 

Akseki: İsmet Uysal 
Aksu: Halil Şahin 
Alanya: Hasan Sipahioğlu 
Demre: Süleyman Topçu 
Döşemealtı: Nurettin Tursun 
Elmalı: Ümit Öztekin 
Finike: Nail Dülgeroğlu 
Gazipaşa: Adil Çelik 
Gündoğmuş: Mehmet Özeren 
İbradı: Muharrem Kaya 
Kaş: Halil Kocaer 
Kemer: Yusuf Uras 
Kepez: Hakan Tütüncü 
Konyaaltı: Remzi Sadi 
Korkuteli: Mustafa Akdeniz 
Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya 
Manavgat: Recep Barut 
Muratpaşa: Cihan Bulut 
Serik: Ramazan Çalık 

Aydın ilçe belediye başkan adayları 

Bozdoğan: Ali Erkul 
Buharkent: Mehmet Erol 
Çine: Celalettin Kocamaz 
Didim: Ufuk Döver 
Efeler: Yalçın Pekgüzel 
Germencik: Fuat Öndeş 
İncirliova: Kazım Günaydın 
Karacasu: Kutsi Küçükyörü 
Karpuzlu: Hilmi Dönmez 
Koçarlı: Abdullah Arıcı 
Köşk: Rıfat Kadri Kılınç 
Kuşadası: Engin Berberoğlu 
Kuyucak: Metin Ertürk 
Nazilli: Mustafa Acar 
Söke: Metin Yavuz 
Sultanhisar: Ertegün Ünal 
Yenipazar: Zafer Savcı 

Balıkesir ilçe belediye başkan adayları 

Altıeylül: Zekai Kafaoğlu 
Ayvalık: Hakan Kayaalp 
Balya: Şaban Özel 
Bandırma: Recep Şekerci 
Burhaniye: Necdet Uysal 
Bigadiç: İsmail Avcu 
Dursunbey: Ramazan Bahçavan 
Edremit: Özkan Kostak 
Erdek: Hüseyin Aysan 
Gömeç: Kazım Arslan 
Gönen: Hüseyin Yakar 
Havran: Emin Ersoy 
İvrindi: Recai Baytar 
Karesi: Yücel Yılmaz 
Kepsut: İsmail Cankul 
Manyas: Hasan Kahrama 
Marmara: Süleyman Aksoy 
Savaştepe: Turhan Şimşek 
Sındırgı: Ekrem Yavaş 
Susurluk: Hüseyin Hızlıoğlu

İSTANBUL İLÇE ADAYLARI: 

Silivri:Hüseyin Turan 
Çatalca:Selim Düşkünler 
Esenyurt:Necmi Kadıoğlu 
Avcılar:Bayram Şenocak 
Başakşehir:Mevlüt Uysal 
Sultangazi:Cahit Altunay 
Küçükçekmece:Temel Karadeniz 
Büyükçekmece:Murat Hazıroğlu 
Beylikdüzü:Yusuf Uzun 
Bağcılar:Lokman Çağırıcı 
Esenler:Tevfik Göksu 
Güngören:Yücel Karaman 
Bahçelievler:Osman Develioğlu 
Bayrampaşa:Atilla Aydıner 
Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş 
Eyüp:Temel Başalan 
Fatih:Mustafa Demir 
Kağıthane:Fazlı Kılıç 
Zeytinburnu:Murat Aydın 
Sarıyer:Selami Uzun 
Üsküdar:Hilmi Türkmen 
Sancaktepe:İsmail Erdem 
Ümraniye:Hasan Can 
Çekmeköy:Ahmet Poyraz 
Sultanbey:Hüseyin Keskin 
Maltepe:Edibe Sözen 
Pendik:Kenan Şahin 
Tuzla:Şadi Yazıcı 
ANKARA İLÇE ADAYLARI: 
Altındağ:Veysel Tirkayi 
Mamak:Mesut Akgül 
Akyurt:Gültekin Ayantaş 
Keçiören:Mustafa Ak 
Çamlıdere:H.Caner Can 
Çubuk:Tuncay Acehan 
Sincan:Mustafa Tuna 
Kazan:Lokman Ertürk 
Elmadağ:Gazi Şahin 
Pursaklar:Seçluk Çetin 

ADANA İLÇE ADAYLARI: Sarıçam:Ahmet Ünal Yüreğir:Ahmet Zenbilci Seyhan:Zafer Kara Çukurova:Ömer Topçu Kozan:Kazım Özgan Yumurtalık:Turgut Erişmen 

ANTALYA İLÇE ADAYLARI: Kepez:Hakan Tütüncü Muratpaşa:Cihan Bulut Döşemealtı: Nurettin Tursun Aksu: Ali Akcan Gazipaşa:Ahmet Büyükakça Kaş:Mustafa Şalvarlı Kemer:Yusuf Üras Manavgat:Recep Barut Alanya:Hüseyin Güney Elmalı:Ümit Öztekin Korkuteli:Mustafa Akdeniz Konyaaltı:Osman Ali Eciş Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya İbradı:Muharrem Kaya Demre:Süleyman Topçu Gündoğmuş:Mehmet Özeren Finike:Nail Dülgeroğlu Serik: Ramazan Etli Akseki:İsmet Uysal 

ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI: Ceylanpınar:Menderes Atilla Bozova:Hasan Arusoğlu Hilvan:Aslan Ali Bıyık Harran:Mehmet Özyavuz Birecik:M.Faruk Pınarbaşı K.Köprü:Nihat Çiftçi Akçakale:A.Hakim Ayhan 

GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI: Kilis:Hasan Kara Oğuzeli:Mehmet Taşdemir Nizip:Fevzi Akdoğan Karkamış:Nuh Kocaaslan Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu 

MERSİN İLÇE ADAYLARI: Tarsus:Hakkı Meniz Mut:Murat Oktan Aydıncık:Ferat Aktan Toroslar:Ender Turhan Akdeniz:Niyazi Altun 

İZMİR İLÇE ADAYLARI: Konak:İlknur Denizli Bayraklı:Hamza Dağ Buca:Cemil Şeboy Balçova:Melek Eroğlu Karşıyaka:Tanfer Kemerli Çiğli:Adnan Yılmaz Menemen:Bilal Kaplangı Ödemiş:Mahmut Badem Selçuk:Zeynel Bakıcır Çeşme:Mustafa Cenger Torbalı:Yaşar Görmez Dikili:Zafer Afyon Menderes:Bülent Soylu Kınık:Sadık Doğruer Bayındır:Mehmet Kertiş 

KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI: Karakeçili:Hüseyin Özçelik Bahşili:İbrahim Uyar Sulakyurt:Ali Şahin Çelebi:Süleyman Uluyol Balışeyh:Ali Dedelioğlu Yahşihan:Ahmet Sungur Delice:Yüksel Yorulmaz Çerikli:Nuh Şahin 

GİRESUN İLÇE ADAYLARI: Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu Şebinkarahisar: Şahin Yılancı Çamoluk: Savaş Akarçeşme Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu Güce: Aytekin Geçgel Espiye:Mustafa Karadere Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu Çanakcı:Ali Bilge Tirebolu:Ömer Hıdır Alucra:Durmuş Canikli Görele:Tolga Erener Bulancak:Kadir Aydın 



ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI: Alpu:Rafet Demirtaş Beylikova:Özkan Alp Günyüzü:Mehmet Remzi Arayıt Han:Mustafa Pekak Sarıcakaya:Hüseyin Çam 

TRABZON İLÇE ADAYLARI Yomra: İbrahim Sağıroğlu Arsin: Erdem Şen Araklı: Recep Çebi Sürmene: Fikri Usta Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu Of: Murat Saral Hayrat: Mehmet Nuhoğlu Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız Maçka: Koray Koçhan Akçaabat: Şefik Türkmen Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz Vakfıkebir: Muhammet Balta Beşikdüzü: Metin Kalay Tonya: Ahmet Kurt Düzköy: Salih Bakal Şalpazarı: Necati Selvitop KONYA İLÇE ADAYLARI: Selçuklu:Uğur İbrahim Altay Karatay:Bestami İnan Meram:Mustafa Yazlık 

MANİSA İLÇE ADAYLARI: Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik Yunus Emre:Hayrullah Solmaz 
ORDU İLÇE ADAYLARI: Çatalpınar:Muhasin Eriş Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca Fatsa:Hüseyin Anlayan Gülyalı:Talip Şen Mesudiye:İsa Gül 

AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI: Emirdağ:Cengiz Pala Sandıklı:Ziya Dazkır Sultandağı:Metin Kumcu Dinar:Yaşar Yener Emeksiz Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun İhsaniye:Lokman Ekici Şuhut:Recep Bozkurt Çay:Mevlüt Çınar Bolvadin:Ömer Dayı Çobanlar:Ali Altıntaş 

SAKARYA İLÇE ADAYLARI: Adapazarı:Süleyman Dişli Serdivan:Yusuf Alemdar Arifiye:İsmail Karakullukçu Geyve:Murat Kaya Akyazı:Şener Bayraktar Kaynarca:Zeynur Özel Taraklı:Tacettin Karaman Pamukova:Cevat Keser 
BALIKESİR İLÇE ADAYLARI: Kepsut:İsmail Cankul ÇORUM İLÇE ADAYLARI: Sungurlu:Selahatin Uzunkaya Alaca:M.Esat Yılmaz 
KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI: Afşin:Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir Dulkadiroğlu:Necati Okay 
ARDAHAN İLÇE ADAYLARI: Posof:Bedrettin Çakıcı Damal:Nevriye Derdiyok Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç 

DÜZCE İLÇE ADAYLARI: Gölyaka:Yakup Demircan Yığılca:Fikret Çıracı Cumayeri:Recep Tuna Konurlap:Talip Çabukoğlu Akcakoca:Cüneyt Yemenici Kaynaşlı:Osman Usta Beyköy:Hakan Uykusuz 
VAN İLÇE ADAYLARI: Gürpınar:Hayrullah Tanış Bahçesaray:Muhammed Orhan Gevaş:Sinan Hakan Çaldıran:Ferman Yıldırım Edremit:Arif Öndil 

MUĞLA İLÇE ADAYLARI: Menteşe:Mestan Yayman Seydikemer:Adem Ayat Milas:Hürol Önder Bodrum:Mustafa Paşalı Marmaris:Mehmet Tugay Yatağan:Mustafa Toksöz Köyceğiz:Kamil Ceylan Datça:Mehmet Cennet Kavaklıdere:Mehmet Demir Ortaca:Salih Özdemir 
BURSA İLÇE ADAYLARI: Nilüfer:Mustafa Esgin Harmancık:Ahmet Tufan Büyükorhan:Selami Türkmen Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu Karacabey:Ali Özkan Gürsu:Cüneyt Yıldız İznik:Kağan Mehmet Usta Yıldırım:Özgen Keskin Osmangazi:Mustafa Dündar Gemlik:Refik Yılmaz Yenişehir:Süleyman Çelik M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan Kestel:Yener Acar İnegöl:Ali Nur Aktaş Mudanya:Kadir Kahraman Orhangazi:Neşet Çağlayan 
KOCAELİ İLÇE ADAYLARI: İzmit:Nevzat Doğan Başiskele:Hüseyin Ayaz Gölcük:Mehmet Ellibeş Gebze:Adnan Köşker 
ARTVİN İLÇE ADAYLARI: Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu Yusufeli:Eyüp Aytekin Murgul:Hasan Çavuş Şavşat:Ahmet Öztürk Ardanuç:Hasan Demirci Borçka:Aslan Atan Hopa:Nedim Cihan 
KARAMAN İLÇE ADAYLARI: Ermek:Uğur Sözkesen Akçaşehir:Hakkı Karaduman Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı Ayrancı:Ferhat Erkmen Sarıveliler:Halil Kulak Başyayla:Şerafettin Bulgurcu Sudurağı:Mehmet Ceyhan Güneyyurt:Celil Yağız Göktepe:Bayram Şahin 

YALOVA İLÇE ADAYLARI: Armutlu: Mehmet Birkan Termal: İsmail Atik Altınova:Metin Oral Çınarcık:Murat Erdoğan Esenköy:Özer Kaptan Taşköprü:Şaban Ertan Tavşanlı:Kadri Çiçek Kaytazdere:Tülay Yamaç Teşvikiye:Ahmet Meydan Kadıköy:Mehmet Şahin 
ISPARTA İLÇE ADAYLARI: Aksu: Adnan Demir Gönen: Ahmet Doğan Güneykent: Fahrettin Gözgün Atabey: Tevfik Atasoy Eğirdir: Osman Nuri Özmeral Gelendost: Mehmet Sezgin Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi Senirkent: Erol Durmuş Büyük Kabaca: Ali İhsan Temurçin Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir Çarıksaraylar: Özcan Turhan Yalvaç: Adnan Gemici Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu Yenişarbademli: Yaşar Gencer 

ERZURUM İLÇE ADAYLARI: Palandöken:Orhan Bulutlar Aziziye:Fatih Cengiz Yakutiye:Nurhan Yıldız Pazaryolu:Recep Çakmak Horasan:İbrahim Nebioğlu Olur:Rüstem Polat Tortum:Hasan Çakmak İspir:Osman Çakır Narman:Ahmet İşleyen Karayazı:Seyfettin Kınık Karaçoban:Sedat Gümüş Köprüköy:Saffet Akyürek Oltu:İbrahim Siyrek Aşkale:Ahmet Yaptırmış Çat:Şibli Saydın Hınıs:Mahmut Abiş Pasinler:Gökay Selçuk Şenkaya:Görbil Özcan Tekman:Yakup Doğan Uzundere:Halis Özsoy 
SİNOP İLÇE ADAYLARI: Ayancık:Ayhan Ergün Boyabat:Mehmet Hüseyin Maviş Dikmen:Ahmet Kalafat Durağan:Ahmet Kılıçaslan Erfelek:İbrahim Felek Gerze:Cevat Şensoy Saraydüzü:Hasan Peker Türkeli:Mustafa Özcan 
ERZİNCAN İLÇE ADAYLARI: Çayırlı:Murat Demirdöğen İliç:Ramazan Buran Kemah:Hüsamettin Şanal Kemaliye:Mustafa Haznedar Tercan:Lokman Gültekin Üzümlü:Hüsnü Işık Otlukbeli:Vahdet Ercan Refahiye:Fatih Gök 


 NEVŞEHİR İLÇE ADAYLARI: Acıgöl:Ercan Ertaş Avanos:Mustafa Körükçü Derinkuyu:Serdar Pala Gülşehir: Mustafa Dursun Hacıbektaş: Yusuf Koçak Kozaklı: Erdoğan Çelik Ürgüp:Mehmet Aktürk
Yayıncı FİB Haber

banner227

YORUM YAZ

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

      Yorumlar
      Toplam 10 yorum mevcut

    • kaymaklı 10 ay önce yorumlandı

      işte başkan işte aslan işte lider işte usta halit elmaaaaa yakışır paşama yürü be küheylan sana dil uzatanlar tozunda boğulsun arkandayız buğün bizim bayramımız

    • değişiklik 10 ay önce yorumlandı

      kozaklıda iki değişiklik bir ürgüp iki kozaklı edinilen bilgilere göre halkımıza hayırlı uğurlu olsun

    • kozaklı halkı 10 ay önce yorumlandı

      kozaklı için iyi bir tercih olmuş.hayırlı olsun zaten dogru olanda buydu

    • kozaklı halkı 10 ay önce yorumlandı

      kozaklı için iyi bir tercih olmuş.hayırlı olsun zaten dogru olanda buydu

    • erdogan 10 ay önce yorumlandı

      Erdogan celik tokadi yer mhp den durmus olmaliydi nebsehir kozakli))

    TÜM YORUMLAR
    banner21
    HAVA DURUMU
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    banner156
    SPOR TOTO SÜPER LİG
    Tür seçiniz:
    SAYFALAR
    SENDE YAZ
    Ziyaretçi Defteri
    Ziyaretçi Defteri

    Siz de yazmak istemez misiniz?

    Ziyaretçi Defteri
    ARŞİV
    banner229