banner461
banner195

AK Parti Milletvekili adayı Menekşe, gazetemizi ziyaret etti

AK Parti Nevşehir 27.Dönem Milletvekili adayı Yücel Menekşe, bugün Gazetemiz www.fibhaber.com u ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili adayı Menekşe, gazetemizi ziyaret etti
05 Haziran 2018 Salı 00:27

banner143
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Yücel Menekşe, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil ve AK Parti Nevşehir İl Başkan Yardımcısı Salih Açıkgöz Nevşehir gündemin adresi www.fibhaber.com u ziyaret ettiler.

Menekşe: “AK Parti olarak, 3-0 yapmak için sahadayız”

AK Parti 27.Dönem Nevşehir Milletvekili Adayı Yücel Menekşe; “24 Haziran’da yapılacak seçimler ülkemiz ve milletimiz için çok önemlidir. Öncelikle, Sayın Cumhurbaşkanımıza Nevşehir’den güçlü şekilde destek verip, tekrar Cumhurbaşkanı seçmek istiyoruz. Ayrıca aday tanıtım toplantısında bizzat kendilerine söz verdiğimiz üzere Güçlü Meclis ve Güçlü Hükümet diyerek 3-0 için şimdi "Vakit Nevşehir Vakti" ve Güçlü Türkiye içinde "Vakit TÜRKİYE Vakti" diyoruz.

İnşallah 25 Haziran sabahı Türkiye yeni ve güçlü bir döneme uyanacak. 24 Haziran Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden zafer kazandığı ve meclisteki kahir ekseriyeti de AK Partinin kazandığı bir gün olacaktır. Doğu Türkistan'da, Filistin'de, Myanmar'da, Guta'da bütün insanlığa karşı yapılan zulümlere dur diyecek ümmetin umudu Türkiye'dir. Tek bir insan bile olsa bütün zulümleri şiddetle kınıyorum. Bu coğrafyada bu büyük millete hiç kimse diz çöktüremez. Biz yeter ki birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza edelim" dedi.

"24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve milletvekili genel seçimleri Nevşehir'imize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. "dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.