banner461

AK Parti Milletvekilleri Ataş Ve Turan’dan Başkan Arı’ya Ziyaret

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti.

AK Parti Milletvekilleri Ataş Ve Turan’dan Başkan Arı’ya Ziyaret
01 Mayıs 2019 Çarşamba 15:06

banner143
banner134

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Ataş ve AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Hacı Turan ile bir süre sohbet eden Başkan Arı, her iki milletvekiline teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe İle AK Parti İl Başkanı M.Rauf Yanar’ın da yer aldığı ziyarette Milletvekilleri Ataş ve Turan’a, Nevşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan projelere ilişkin bilgiler veren Başkan Arı, projelerin şehrin ekonomik, kültür, tarım, spor, turizm ve sanat gibi alanlarda gelişiminde öncü rol oynayacağını kaydetti.

Ataş ve Turan ise, Belediye Başkanı Arı’yı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Konuk Milletvekilleri, AK Parti iktidarları döneminde ciddi bir büyüme ivmesi yakalayan Nevşehir’in bu projelerle daha üst noktalara taşınacağını ifade etti.

  Başkan Arı daha sonra ziyaretin anısına her iki milletvekiline hediye takdim etti.

Ziyarete ilişkin AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Milletvekilimiz Yücel Menekşe, İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar ve şehrimizi ziyarete gelen MKYK Üyemiz İstanbul Milletvekilimiz Sn. Mustafa Ataş ile birlikte Belediye Başkanımız Rasim Arı ’yı ziyaret ederek memleketimiz için istişarelerde bulunduk" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.