banner461
banner195

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Sunar Nevşehir'e Teşekkür Etti...

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar,Üçüncüsü düzenlenen Kayseri Milli İradeye Saygı Mitingine katılan tü Nevşehir halkına teşekkür ediyoruz dedi.

21 Haziran 2013 Cuma 16:51

banner143
Kayseri Milli İradeye saygı mitingi
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar:" Bugün de üçüncü mitingimizde Kayseri tarih yazdı ben ve Milletvekillerimiz Belediye Başkanlarımız ve tüm teşkilatlarımızda hazır bulanarak hamdolsun bu tarihi ana tanıklık ettim dedi...
Sunar Acıgöl den,Avanosuna Derinkuyudan Kozaklısına Gülşehirden Ürgüp ve Hacıbektaşına tüm ilçelerimiz beldelerimiz ve köylerden Milli İradeye Saygı Mitingi için Kayseri ye akın akın gönüllü olarak gelen binlerce Nevşehirli hemşerilerime teşekkür ediyorum dedi.
Bu tarihi havayı Başbakanımız Sayın Erdoğan ın konuşmalarıyla soluduk ne mutlu bize.Birlik ve dirliğimizi Allahın izniyle kimseler bozamayacak dedi.

Sunar Ayrıca Kayseri de gerçekleştirilen Milli İradeye Saygı mitingine katılan sağ duyu sahibi MHP, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi ve hatta CHP’lilere de teşekkür ederek, bu partililerin de Türkiye’ye sahip çıkmak, teröre, yakıp yıkmaya karşı çıkmak için burada bulunduklarını ifade eden Sunar, “Bize ‘Taksim’deki mesajı aldınız mı’ diyenler, acaba Sincan’daki Kayseri deki yüz binlerin, Ankara ve Kazlıçeşme’deki 1 milyonu aşkın insanın mesajını alabildiler mi?” diye sordu...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.