banner461
banner195

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, dün gerçekleştirilen 25. Dönem Milletvekili seçim sonuçları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
08 Haziran 2015 Pazartesi 12:08

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

"MİLLETİMİZİN VERDİĞİ KARAR  HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı  Mehmet Ali Tanrıver, dün gerçekleştirilen 25. Dönem Milletvekili seçim sonuçları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kurulduğu günden beri Milli İradenin güçlü şekilde ülke genelinde tesis edilmesi için çaba harcayan AK Parti’nin bu haklı davasını bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerini belirterek “Milli İradenin verdiği karar her zaman başımızın üzerindedir” dedi.

2002 yılı sonundan beri AK Parti iktidarlarının Türkiye’nin her alanda gelişmesi, büyümesi ve kalkınması için yoğun mücadele içerisinde olduğunu kaydeden Tanrıver,  bir büyük vesayetçi dönemden milletin iradesine dayalı bir yapının ortaya konulması adına ciddi adımlar attıklarını kaydetti.

Tanrıver şöyle konuştu;  “ Bize göre   Milletimizin kararı en üst karardır. Milletimizin bu yönde verdiği karar da artık nihai konumdadır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kurulduğumuz günden  dün gerçekleştirilen seçim sürecine kadar büyük imtihanlardan geçtik. Yolumuza set çekenler oldu. Halkımızdan aldığımız güç ile bu badireleri atlattık. Hiç bir şekilde eğilmedik ve sürekli dik durduk. İnanıyoruz ki arkasında millet olanlar asla eğilmezler. Biz bugüne kadar milletimizle birlikte yürüdük, bundan sonra da bu büyük davanın yürüyüşü devam edecektir. Elde edilen seçim sonuçların tüm milletimize hayırlar getirmesini ümit ediyoruz. Allah milletimizin yar ve yardımcısı olsun.  

BÜTÜN TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, demokratik bir ortamda seçim çalışmasının yürütüldüğünü ifada ederek; “Partimizin bu haklı davasına hizmet ederek bizleri yalnız bırakmayan ve sonuna kadar bizlerle omuz omuza mücadele eden tüm partili kardeşlerimize, İl yönetimime, merkez ilçe yönetimimize kadın ve gençlik kollarımıza, bütün ilçe yönetimlerimize, bina, salon ve kat sorumlularımıza bütün sandık görevlilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum”dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akpli - 3 yıl önce
kazım sunara istifa et dediniz ettirdiniz şimdi sıra sizde istifa edin başta salih açıkgöz...
Avatar
şeref - 3 yıl önce
sayın il başkanı göreve geldiğinden buyana vatandaşın devlet dairelerindeki kendi insanlarınabile itimat etmedi hiç bir iş yapmadı yidi işdi gezdi derhal istifa etnesi lazıma
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
ben bir yorumcu olarak şunu demek isterim.hiç bir kimse günah keçisi aramasın.mehmet alinin ne kabahati var yukarı varya yukarı halkın sesini dinlemedi halka kulak vermedi bunu her ilde böyle yaptı istenmeyen adamları inadına vekil yaptı. al san sonuç.mehmet ali tanrıvermi belirledi bu vekilleri yapmayın yav ayıptır. ben il başkanını tanımam ama gerçek bu akp nin yukarıdaki kokuşmuş beyin menfaatçileri içinden temizlemesi lazım.il başkanı işin ve görevinin ehlidir.
Avatar
ak partili - 3 yıl önce
başkanım tabanın eleştirilerini dikkate almak gerekiyomuş
Avatar
halk - 3 yıl önce
siz halkın kararına karşı çıktınız tabanı dikkate almadınız.
Avatar
Yasak - 3 yıl önce
Zahmet olmazsa istifa et
Avatar
MURAT ULUTAŞ - 3 yıl önce
ne zaman da ak parti̇li̇ oldunuz başkan. öyle 2 daki̇kada seçi̇m kazanilmiyormuş.helal olsun mhp ye, helal olsun mehmet varol a, helal olsun nevşehi̇r e, bazilarina haddi̇ni̇ bi̇ldi̇rdi̇ler.
Avatar
Akpli - 3 yıl önce
Bu koltuğun başına salih bey geçmeli