banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Yönetimi İlk Toplantısını Yaptı

8 Kasımda yapılan 5. Olağan kongre ile seçilen AK Parti Nevşehir Merkez İlçe yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz başkanlığında ilk kez bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Yönetimi  İlk Toplantısını Yaptı
11 Kasım 2014 Salı 13:37

banner143
banner134
8 Kasımda yapılan 5. Olağan kongre ile seçilen AK Parti Nevşehir Merkez İlçe yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz başkanlığında ilk kez bir araya geldi.

8 Kasım 2014 Cumartesi günü Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Faruk Çelik'in yarı sıra İlk Koordinatör Milletvekili Yaşar Karayel, AK Parti Nevşehir Milletvekileri  Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'in de katıldığı Kongrede tek liste ile seçim yarışını tamamlayan Salih Açıkgöz başkanlığındaki yönetim, kongre sonunda ilk kez bir araya geldi.

Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda bir araya gelerek ilk toplantısını yapan parti yönetimine, kongreye katkılarından dolayı teşekkür etti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Açıkgöz, 2015 yılı ortalarında yapılması planlanan Milletvekilliği seçimine daha şimdiden etkili bir şekilde hazırlıklar yapmaya başladıklarını belirterek, yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kendilerine verilen bu sorumluluğu en başarılı bir şekilde yerine getirme kararlılığı içinde olacaklarını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mstafa avşar - 3 yıl önce
bende olmalıydım bu yönetimde beni niye almadılar ki o kadar emeğimiz var partiye darıldım başganım
Avatar
edip avşar - 3 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun. muvaffakiyetler dilerim.
Avatar
resul damgacı - 3 yıl önce
hayırlı olsun allah yardımcıları olsun
Avatar
mmm - 3 yıl önce
bedavacılar hepside
Avatar
jjj - 3 yıl önce
bedaavacılar topluluğu
Avatar
mmm jjj - 3 yıl önce @jjj
isminizi yazmaktan acissiniz birde yorum yapıyonuz..peh peh peh