banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, “Sevgi ve kardeşlik bizim temel düsturumuzdur.“

AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Ürgüp'te Öğrencilerle Buluştu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, “Sevgi ve kardeşlik bizim temel düsturumuzdur.“
06 Ekim 2015 Salı 18:14

banner143
AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Öğrencilerle Buluştu
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 1.sıra Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, seçim ziyaretleri kapsamında Ürgüp İlçesi Başdere İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.


Nevşehir’de 2015–2016 Eğitim-Öğretim yılının başlamasının ardından AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, seçim ziyaretleri kapsamında Başdere İlk ve Orta okulunu ederek, yeni eğitim öğretim yılının öğrenciler ve öğretmenler başta olmak üzere bütün eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.M. AÇIKGÖZ: "Sevgi ve kardeşlik bizim temel düsturumuzdur." 

"Okullarımız sevginin ve bilimin harmanlandığı eğitim yuvalarımızdır..."
Ak Partili bazı yöneticilerinde eşlik ettiği ziyarette Mustafa Açıkgöz, Öğretmenler ve öğrenciler ile görüşerek sohbet etti.

Yapılan ziyaretler hakkında bir açıklama yapan AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Açıkgöz, “Değerli öğretmenlerimize Türkiye’nin geleceği olarak gördüğümüz gençlerimizin, yavrularımızın eğitimi için harcadıkları emek, yaptıkları çok önemli katkılar nedeniyle teşekkür ediyor, üstün başarılar diliyorum. Sevgi ve kardeşlik bizim temel düsturumuzdur, okullarımız sevginin ve bilimin harmanlandığı eğitim yuvalarımızdır. Bu anlayışla sevgili öğrencilerimize ve saygıdeğer öğretmenlerimize başarılar diliyorum.” Dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.