banner461
banner195

AK Parti seçim vaatleri mercek altında

Ak Parti yerel seçimlerde Belediye Başkanlarının seçim vaadlerini takip altna alıyor. Kurulan komisyonda Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu'da var.

AK Parti seçim vaatleri mercek altında
14 Mayıs 2014 Çarşamba 14:28

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı, belediyelerin seçim vaatlerini mercek altına aldı. AK Parti'de bir süre önce, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Abdülhamit Gül, 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri Seçim Beyannamesi'nde yer alan "Büyük Medeniyet Yolunda İnsan Şehir Demokrasi" misyonuna ve yeni Türkiye'nin inşasına yönelik çalışmaların ilk adımını attı.

VAATLER YAKINDAN TAKİP EDİLECEK 

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı, yeni dönemde, AK Parti'li belediye başkanlarının vaatlerini yerine getirip getirmediğini, Genel Merkez'den takip edecek.

Bu doğrultuda, AK Parti'li belediye başkanlarından, seçimlerden önce kamuoyuna duyurdukları vaatleri ve projelerin kendilerine gönderilmesini esteyen Gül, vaatleri ve projelerin takibini gerçekleştirecek ekibini de kurdu.

Eğitim ve Mevzuattan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Denizli Milletvekili Bilal Uçar,  Proje Destekten Sorumlu Başkan Yardımcılığına İstanbul Milletvekili ve TBMM Çevre ve Komisyon Başkanı Erol Kaya, Bölgelerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına ise Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, İstanbul Milletvekili Oktay Saral ile AK Parti MKYK Yedek Üyesi Nazım Maviş getirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.