banner461
banner195

Ak Parti Ürgüp İlçe Başkan Adayı belli oldu (SON DAKİKA)

2014 yerel seçimlerinin ardından Ürgüp Belediye Meclisine ilk sıradan girerek yeni yönetimde Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan emekli okul müdürü vatandaşların sevgisini kazanan MUSTAFA KILIÇ Ak Parti Ürgüp İlçe Başkan Adayı oldu.

Ak Parti Ürgüp İlçe Başkan Adayı belli oldu (SON DAKİKA)
12 Kasım 2014 Çarşamba 19:59

banner143
banner134

 2014 yerel seçimlerinin ardından Ürgüp Belediye Meclisine ilk sıradan girerek yeni yönetimde Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan emekli okul müdürü vatandaşların sevgisini kazanan MUSTAFA KILIÇ Ak Parti Ürgüp İlçe Başkan Adayı oldu.

Ak Parti genel merkezi, Nevşehir İl yönetimi ve Ürgüp İlçe teşkilatı tarafından göreve layık görülen Kılıç, teklifin kendisine iletilmesinin ardından görevi seve seve kabul edebileceğini ifade ederek "Halkı için hizmetkâr olan bir cumhurbaşkanına sahip bir teşkilatın hizmetçisi olmaya hazırım." dedi.

Konuyla ilgili Ak Parti Genel Merkezine davet edilen Kılıç, Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Süleyman SOYLU ile görüşerek Ürgüp İlçe Başkanlığına aday gösterildiğini, tek liste ile kongreye hazırlanacağını, bu göreve layık gören tüm kademelere teşekkür ettiğini ifade etti.

Mustafa Kılıç ve yeni Ak Parti İlçe Yönetimi, 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 10:00’da Ürgüp Belediyesi sinema salonunda gerçekleştirilecek kongre ile uzun süredir ilçe başkanlığı görevini yürüten Ahmet Koçak’tan devralacak.
Konuya ilişkin olarak AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.M.Ali Tanrıver ;
Ak Parti Ürgüp ilçesi başkan adayımız Mustafa Kılıç partimize ve Ürgüp'e şimdiden hayırlı uğurlu olsun...

FİB Haber yönetimi olarak Mustafa KILIÇ ve yeni yönetime görevlerinde başarılar diliyor, Hayırlı olsun diyoruz...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
demokrasi örneği - 4 yıl önce
ne kadar demoktat olduğumuz ve ne kadar demokrasiyi içimize sindirdiğimiz belli seçmeye gerek yok ben yaptım oldu deniyor rakipler adaylar sindiriliyor. vah halinize 21 yüzyıl demokratlarına
Avatar
başkan yardımcılıği? - 4 yıl önce
başkan yardımcılığı devam mı edecek?zaten başkan partili değil mi
Avatar
koca reis - 4 yıl önce
sayın ahmet koçak sultan süleymana kalmayan taht sana kalırmı zannettiydin yürü anca gidersin bundan sonra bak kim selam veriyor kim vermiyor.ne yapcan dünya hali
Avatar
hızlı başkan - 4 yıl önce
ak parti ile çok kısa süre önce tanışıp kaynaşan ve bu kadar hızla basamakları çıkan birisi.ak parti ürgüpde gömlek değiştirdi
Avatar
nevşehir den koca reise - 4 yıl önce
ahmet koçak partimize hizmet etmiş değerli bir kardeşimizdir.ukalalık yapmanın bir anlamı yok.
Avatar
koca reis - 4 yıl önce
nevşehirli hemşehrim ukallığı ukaladan öğrenecek yaşımız çoktan geçti,ne o sendemi rahatsız oldun seninde mi burnun havadaydı.
Avatar
nevşehir koca reise - 4 yıl önce
ukalalık yaşın geçmesiyle yok olan bir durum değildir.karakterle alakalı.
Avatar
asıl mesele - 4 yıl önce
vatandaşın merak ettiği konu bunlar değil.vatandaş diyorki belediyedeki görevine devam edecekmi.bu merak edilen bir konu