banner461
banner195

Ak Parti Ürgüp İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi toplantısına hazırlanıyor

Ak Parti Ürgüp İlçe Teşkilatı 17 Ocak 2016 tarihinde İlçe Danışma Meclisi toplantısına hazırlanıyor.

Ak Parti Ürgüp İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi toplantısına hazırlanıyor
13 Ocak 2016 Çarşamba 15:51

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından her ay yapılan Danışma Meclisi Toplantısı bu ay İlçe Danışma Meclisi toplantısı olarak Ürgüp'te gerçekleştirilecek. 

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri ile düzenlediği toplantıda, 17 Ocakta Ürgüp'te gerçekleştirilecek danışma meclisi toplantısında İlçe ve Köylerimize yapılan çalışmaların değerlendirileceğini belirterek Yönetim Kurulu, Gençlik Kolları ve Kadın kolları yönetimlerine görev dağılımı yaptı.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'in katılımıyla 17 Ocak tarihinde saat 11:00'de Ürgüp Belediyesi Sinema salonunda gerçekleştirilecek İlçe Danışma Meclisi toplantısına Ak Partiye gönül vermiş herkesin davetli olduğunu belirten Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, Vatandaşlarımız toplantımıza katılarak derdini sıkıntısını, talebini bizlere iletebilir, bizlerde ilgili birimlerimizle çözüm üretmek için elimizden geleni her zaman olduğu gibi yapmaya gayret gösteririz. dedi.

Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Kılıç’ın açılış konuşmasıyla başlayacak toplantı, teşkilat birimlerinin ve Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ın faaliyetlerini sunacağı sunumlarla devam edecek. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.