banner461
banner195

AK Parti’de nefesler tutuldu

İKİ AYDIR BEKLİYORLAR İktidar partisi AK Parti’de bundan tam 3 ay önce başlayan aday adaylığı sürecinde son viraja girildi.

AK Parti’de nefesler tutuldu
04 Ocak 2014 Cumartesi 18:46

banner143
banner134

 İKİ AYDIR BEKLİYORLAR

İktidar partisi AK Parti’de bundan tam 3 ay önce başlayan aday adaylığı sürecinde son viraja girildi. Bilindiği gibi AK Parti’de 1 Ekim’de start alan başvurular 1 Kasım’da sona ermiş, hemen ardından aday adayları için oldukça heyecanlı bir süreç başlamıştı. Mevcutlarla birlikte AK Parti’den aday olmak isteyen 104 kişinin iki aydır uykuları kaçmıştı. Beklemekten yorulan aday adayları kabus görmeye başlamıştı.

ÇOK DEDİKODU VAR
AK Parti’de aday adaylığı süreci uzadıkça inanılmaz dedikodular ve spekülasyonlar yapılır olmuştu. Hemen hemen her gün sosyal paylaşım siteleri ve internet haber sitelerinde AK Parti’nin adayları açıklanmış, herkes kime inanacağını şaşırmıştı. Her önüne gelen AK Parti’nin adaylarını ilan edince ortalık karışmıştı. Aday adayları için oldukça sıkıntılı geçen, kabus dolu günler sona eriyor. Adaylar bugün-yarın açıklanıyor.

BAŞBAKAN GİTMEDEN
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın pazar günü çıkacağı yurt dışı gezisinden önce AK Parti’nin ilçe belediye başkan adayının açıklanması bekleniyor. Çünkü AK Parti’li yöneticiler de biliyor ki aday adaylarının bekleyecek sabrı kalmadı. Eğer, Başbakan Erdoğan’ın 5 gün sürecek yurt dışı gezisinden önce adaylar açıklanmazsa partide huzursuzluğun iyice artmasından endişe ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Dsit - 4 yıl önce @Ali Hayri Kulaççı
:)
Avatar
Ali Feridoğlu - 4 yıl önce
Nar'a Yasin Ölmez yakışır.
Avatar
Ali Hayri Kulaççı - 4 yıl önce
Ali İhsan Özendi Bey Ortahisar'a aday gösterilmeli, diğer adaylar MHP karşısında zorlanır. Selamlar
Avatar
Kozaklı'ya - 4 yıl önce
durmuş turhal yakışır kozaklı'ya
Avatar
Emirhan - 4 yıl önce
bayburt gökçedereye doğan ay yakışır.
Avatar
göçebe - 4 yıl önce
Kaymakli ya tekrar halit elma baskan yakisir...
Avatar
ahmet tosun - 4 yıl önce
uchisar da osman süslü tekrar ak partiden aday gösterilmeli.diger arkadaslardan birisi ile ak partinin uchisar da isi cok zor.saygilar
Avatar
yusuf ünler - 4 yıl önce
göremede mıstafa mızrak küsdü istifa etdi. nuri cingilinen kazanamazsınz çok hataları var.bari mustafa durmazı aday göstern