banner461
banner195

“AK Partililiğimizi Yargılamak Kimsenin Haddi Değildir”

Yeni Büyükşehir yasası ile Nüfusu 2000 nin altında kalarak düşmesi gündemde olan Ürgüp ilçesine bağlı Başdere Belediye Başkanı Mustafa Karaman,Kendisi hakkındaki AK Partililiği husundaki iddiaları yalanlayarak öyle bir söz söyledi ki ...İşte Başkan Karaman'ın açıkcası sözün bittiği o son nokta açıklamaları...

“AK Partililiğimizi Yargılamak Kimsenin Haddi Değildir”
14 Aralık 2012 Cuma 21:13

banner143
banner134

 Yeni Büyükşehir yasası ile Nüfusu 2000 nin altında kalarak düşmesi gündemde olan Ürgüp ilçesine bağlı Başdere Belediye Başkanı Mustafa Karaman, tarihi kasabamızın köye dönüşmemesi için verdiğimiz büyük mücadele ve haklı mücadelemiz karşısında bir takım cahil veya art niyetli bazı zevatların AK Partililiğimiz hakkında konuşmalarına ve bir takım eleştirilerine çok sert yanıt verdi.

 

Başdere Belediye Başkanı Mustafa Karaman FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında;Bizim davamız memleket davası bizim mücadelemiz halka hizmet mücadelesi.Bu yolda yürüttüğümüz onurlu mücadelemiz tek kelime ile kasabamız ve kasabalı vatandaşlarımızın menfaatleri içindir. Bu meşagatli ve fedekar yürüttüğümüz hak savaşında bize destek olmayanlara söylenilebilecek en güzel söz Gölge etme başka ihsan istemem olacaktır.Yine malum bir takım zevatların dillendirmeye çalıştıkları ve bizim AK Partililiğimize kadar varan densiz eleştirileri ve yalan iftira dolu çirkin iddiaları içinde altını çizerek belirtmek istiyorum ki verilebilcek en güzel cevap ; Bizim AK Partililiğimizi yargılamak kimsenin haddi değildir.Bizler memeleket sevdalısı ve milletine hizmet aşkıyla yanıp tutuşan Belediye Başkanları olarak ne makam ne koltuk ne şan nede şöhret peşinde olmadık olmayızda.Bizim AK Parti vizyon ve misyonu çerçevesinde haklı davamızın peşindeyiz. Bu şuurla Halka Hizmet Hakka Hizmettir düsturu ile bu Şerefli ve kutsal Yolda Gerek AK Partimize gerekse Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan a olan büyük gönülden sevdamız dün olduğu gibi bugünde yarında her şart ve durumda devam edecektir. Bizler bulunduğumuz malum yerlerden buraya macera Aramak için de gelmedik bizler halkımızın efendisi değil hizmetçisi olmak için buradayız.Bu uğurda Durmak Yok Yola Devam diyoruz. Bu vesile ile bize bu imkanı sağlayan FİB Haber Merkezine de sonsuz teşekkür ediyorum.Memleketimiz için hayırlısı olmasını diliyorum dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak ürgüp - 6 yıl önce
size bir şey söyleyen yok.bu saatten sonra değişecek olan bir şey yok.partiyi eleştirdiğiniz konusuna gelince,bunu zaten belediyeliklerin düşmesi söz konusu olmaya başladığı günden berri eleştiri yapıyorsunuz.burada bir çelişki söz konusu.
Avatar
AK kapadokya - 6 yıl önce
kapanacak belediyelerde belediye başkanları muhtarlık görevi yapıyorlar.burada sadece mustafapaşaya üzülebiliriz.başkanin çaycisi,şoförü,sekreteri̇....başbakanim ne düşünmüşse doğrudur.ak parti̇li̇ysen böyle düşünmeli̇si̇n.
Avatar
muharrem ergün - 6 yıl önce
ak parti hükümetinin bazı kasaba belediyelerini kapatması uygulamasını canı gönülden destekliyoruz.