banner461
banner195

AK Parti'nin “Haydi Büyük Oyunu Bozmaya“ 3. mitingi Kayseri'de...

Başbakan Erdoğan, "Milli İradeye Saygı" teması çerçevesinde "Haydi Büyük Oyunu Bozmaya" sloganıyla 21 Haziran'da Kayseri'de, gerçekleştirilecek olan mitingde halka hitap edecek.Bu arada, Başbakan Erdoğan, Kayserideki mitingin ardından FİFA U20 Dünya Kupası Organizasyonunun açılışını da gerçekleştirecek.

 AK Parti'nin “Haydi Büyük Oyunu Bozmaya“  3. mitingi Kayseri'de...
17 Haziran 2013 Pazartesi 16:39

banner143
banner134

 3 Büyük Miting Daha!

Erdoğan 3 ilde daha halka hitap edecek...


17 Haziran 2013 Pazartesi 15:30
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Milli İradeye Saygı" mitinglerine, bu hafta da devam edecek. Erdoğan 3 ilde halka hitap edecek...

Taksim Gezi Parkı'nda başlayan olayların, izinsiz gösterilerle sürmesi üzerine "Haydi Büyük Oyunu Bozmaya" sloganıyla başlatılan mitingler, Anadolu'daki büyükşehirlerde de yapılacak.

Başbakan Erdoğan, 20 Haziran'da Türkiye'nin ev sahipliğini yaptığı 17'nci Akdeniz Oyunları'nın açılışına katılacak.

Akdeniz Oyunları için yapılan 41 tesis arasında yer alan 25 bin kişilik stadyumdaki açılış töreninin ardından Erdoğan, "Milli İradeye Saygı" teması çerçevesinde "Haydi Büyük Oyunu Bozmaya" sloganıyla 21 Haziran'da Kayseri'de, 22 Haziran'da Erzurum'da ve 23 Haziran Pazar günü de Samsun'da gerçekleştirilecek olan mitinglerde halka hitap edecek.

Bu arada, Başbakan Erdoğan, Kayserideki mitingin ardından FİFA U20 Dünya Kupası Organizasyonunun açılışını da gerçekleştirecek.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet ozkan - 6 yıl önce
elitlerle halkin mucadelesi etilerdeki beyoglundaki elitlerin imtiyazlarinin elinden alindini dusundukleri yavuz sultan koprusunun isminin hazmedilemesi, uyaninn nolur anadolunun temiz yurekli insanlariii