banner461
banner195

AK Parti’ye Hak Ettiği Ceza Verilmeli

Demokrat Parti Nevşehir İl Başkanı Dinçer Akgür, 12 Yıldır iktidarda olan AKP’ye seçimde bir ders verilmesi gerektiğini söyledi.

AK Parti’ye Hak Ettiği Ceza Verilmeli
13 Mart 2014 Perşembe 18:20

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Parti Nevşehir İl Başkanı Dinçer Akgür, 12 Yıldır iktidarda olan AKP’ye seçimde bir ders verilmesi gerektiğini söyledi.

Akgür, “Hepinizin Bildiği 2001’de Meydana Gelen Ekonomik Ve Politik Krizden Sonra Büyük Bir Siyasal Deprem Yaşanmıştır. Toplum Bunun Sonucunda Parlamentoda Yer Alan Tüm Siyasal Partileri Baraj Altında Bırakarak Akp’yi İktidara Getirmiştir. Akp 12 Yıldır Bu Ülkeyi Hiç Bir Partiye Nasip Olmayan Bir Siyasal Güçle Yönetmektedir. Başlangıçta Yurttaşlarımız Yapılan Bazı Yatırımların, Sosyal Yardımların, Başörtüsü Yasağının Kaldırılması Gibi Uygulamaların, Adeta Büyüsüne Kapılarak Ve İktidarın Medyayı Baskı Altına Almasıyla Gerçek Fotoğrafın Görülmesi Mümkün Olmamıştır. Başbakan Bu Arada Birbirine Zıt Onlarca Açıklamada Bulunmuş, Gaflar Yapmış Ancak Bunlar Görülmemiş Ya da Görülmek İstenmemiştir. Pkk İle Resmi Görüşmeler Yapılmış Osla’da Yazılı Anlaşma İmzalanmıştır. Bütün Bu Olanlar Önce İnkar Edilmiş, İftira Atanlar Şerefsizdir Denilmiş Ancak İftira Olmadığı Yalan Beyan Ortaya Çıkmıştır. Şerefsiz İthamı Birilerinin Elinde Kalmıştır. Pkk’lı Teröristler Anayasa’ya Aykırı Biçimde, Sanki Af Yasası Çıkarılmış Gibi Ellerini Kollarını Sallaya Sallaya Silahları İle Beraber Ülkede Cirit Atmış, Bir Kısmı İse Ülkeyi Terk Etmiştir. Teröristlere Böyle Yapılırken Türk Ordusu Genel Kurmay Başkanı Terör Örgütü Kurmaktan Müebbet Hapse Mahkum Edilmiştir. Bütün Bu Zulümler Devam Ederken Belki de İnsanlık Tarihinin En Büyük Yolsuzluğu İddiaları İle Karşı Karşıyayız. Aslında Olanları Gözümüzle Görüyor, Kulağımızla Duyuyoruz. Ama Bu Olanlar Cemaat, Montaj Gibi İddialarla Saptırılmaya Çalışılıyor. Devletin Savcılarının Bakanlar Hakkında Meclise Gönderdiği Yolsuzluk Fezlekesi Savcılığa Geri İade Ediliyor. Ortada Milyar Dolarlar Uçuşuyor, Halkın Gerçeği Öğrenmemesi Medyaya Baskı Yapmak Dahil Her Şey Yapılıyor.

Yolsuzluğun Üstüne Giden Savcılar, Hakimler, Polisler Görevlerinden Alınıyor.Açıkça Yolsuzlukların Üstü Kapatılıyor. Türkiye Tarihinin En Büyük Borç Batağına Saplanmışken I.M.F’ye Borcumuz Kalmadı Saçmalığını Dinliyoruz. Dünyanın En Kırılgan Ekonomisi Olduğumuz Bütün Ciddi Kuruluşlarca Belirtildiği Halde Borç Parayla Sürülen Sözde Saltanatla Göz Boyanmaya Çalışılıyor. Türkiye’de Her Konuda Tek Bir Kişinin Ağzına Bakan Bir Parlamento Çoğunluğu İbretle Seyrediyor. Bir Başbakan Her Konuda Tek Patron Olarak Karar Alıyor. Ve Biz Buna İleri Demokrasi Diyoruz. Ülkemiz Bölünmenin Eşiğine Gelmiş, Başbakanın Kürdistan İfadesinden Sonra Mecliste Bdp’li Milletvekilleri Biz Kürdistan Milletvekilleriyiz Diyorlar Ve Biz Seyrediyoruz. Seçimden Sonra Özerklik İlan Edeceğiz Diyenleri Endişeyle İzliyoruz. Bütün Bunların Sonucunda Başbakan’ın Ağır Yolsuzluk İthamlarıyla Boğuştuğunu Görüyoruz Artık Bu Tabloyu Hepimiz Görüyoruz.

Özellikle Adnan Menderesin Siyası Çizgisini İzleyen, Ama Birkaç Dönem Çareyi Akp’de Arayan Hemşehrilerime Artık Bu Vebale Daha Fazla Ortak Olmayın, Demokrasi Ve Adaleti Bayrak Yapmış Kendi Öz Yuvanıza Dönün Ve Daha Fazla Vebal Almayın Diyoruz.

Kamu Malına Kim El Uzatmışsa, O Hazreti Ömer’in İfadesiyle “Allahın Ve Kitabının Düşmanıdır “Peygamberimiz Böylelerinin Cenaze Namazını Kılmamıştır. Peki Böylesi Kimseye Ya da Kimselere Bir Müslümanın Oy Vermesi Nasıl Mümkün Olur. Oy Vicdanızdır Bu Sorumluluk Altında Sandığa Gidelim Ve Gelin Bu iktidara Hem Yerelde, Hem Genelde Hak Ettiği Cezayı Verelim. Sözlerimi Büyük Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un‘Sözleriyle Tamamlarken Şahsım Ve Teşkilatım Adına Tüm Halkımıza Saygı Ve Sevgilerimi Sunarım.

“Anadolu Alt Üst Olurken Seyre Bakıp Öyle Durma, Bir Gün Vatansız Serseri Olacaksın Kendi Yurdunda.!” Açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dyp li idim - 4 yıl önce
yıllarca demireli omuzumuzda taşıdık sağcı diye.bugün chp ye oy verip akıl veriyor.ak partiye hak ettiği desteği vermek boynumuzun borcu.
Avatar
kesınlıkle haklısınız - 4 yıl önce
bunun ıcın oylar mhp baska yyol yok
Avatar
DESTEK - 4 yıl önce
tabi sizin gibi eski enkazlara oy verelim chp
öven demirel cindoruk halkın omuzuna tekrar binin.
bu yazdıklarını partin en samimi şekilde bir oldular.şimdide vebal altında kalmayın diyorsunuz,
40 yıllık türkiye'ye verdiğiniz zarar tekrarlansınmı istiyorsun kriz ve kaos ortamı ve
i̇htilaller hepsi türkiye'yi geri bıraktı şimdi
artik ak parti̇ ak parti̇ hasan bey di̇yeceği̇z.....
Avatar
esnaf - 4 yıl önce
demireli anlatmışsınız sanırım dinçer bey sizin döneminizde bu anlattıklarınız böyleydi milletde size gereken dersi verdi
Avatar
Reel - 4 yıl önce
lütfen at gözlüklerinizi çıkarın oyumuzu beynamazlaramı verelim efendimiz (as ) böylemi emrediyor bilginizyoksa dini imanı itikadı fıkıhı karıştırmayın sizin gibi yarım hocalar insanları dinden çıkarır
Avatar
Reel - 4 yıl önce
o kimseye müjdeler olsun ki kendi ayıbını araştırmaktan başkasının ayıbını araştırmaya vakit bulamayana h.şerif

mümin erkek ve mümin kadınlara yapmadıkları bir şeyden dolayı eziyet edenlerde bir iftira ve açık bir günüh yüklenmişlerdir. ahzap 33