banner461
banner195

Akademisyenlerin İstişarelerinden Miktat Şahin mi Çıktı?

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in henüz adaylığını açıklamadığı bir ortamda yerel seçimlerin en merak edileni Nevşehir Belediye Başkanlığına Ak Partinin kimi aday göstereceği.

Akademisyenlerin İstişarelerinden Miktat Şahin mi Çıktı?
22 Ağustos 2013 Perşembe 10:56

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in henüz adaylığını açıklamadığı bir ortamda yerel seçimlerin en merak edileni Nevşehir Belediye Başkanlığına Ak Partinin kimi aday göstereceği.

2 Dönemdir belediye başkanlığı koltuğunda oturan Nevşehir Belediye Başkanlığında üçüncü dönem için nasıl bir karar vereceği belirsizliğini koruyor. Bu arada diğer siyasi partilerde olduğu gibi Ak Parti’de de Nevşehir belediye başkanlığı için en uygun ismin belirlenmesi konusunda çeşitli çalışmalar yapılıyor.

Bu çalışmalardan biri de geçtiğimiz günlerde bir grup akademisyen heyetinin Nevşehir’de yaptığı belirtilen istişare gezisi. Edinilen bilgiye göre; Nevşehir’de çok sayıda kişi ile istişarelerde bulunan akademisyen heyetinin gezisinden Nevşehir Belediye Başkanlığına aday olacağı konuşulan Miktat Şahin ismi öne çıkmış durumda.

Uzun yıllar Nevşehir siyasetinin içerisinde olan, Saadet Partisinin ardından Has Parti’de il görev alıp Has Partinin Ak Partiyle katılımının ardından aktif siyasete şimdilik ara vermiş gözüken Miktat Şahin’in Ak Parti genel merkezince görevlendirilen akademisyen heyetinin istişarelerinde öne çıkan isim olması Ak Partinin Nevşehir merkez belediye başkan adayının belirlenmesinde ne ölçüde kıstas alınacak bunu önümüzdeki günler gösterecek. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
En Hayirli Seçim - 5 yıl önce
Mevlam yolunu Açık etsin Mihat Bey umarim nice belediye donemlerine birlikte oluruz
Avatar
legend - 5 yıl önce
nevşehirli ak adam ister akameisyenlere duyrulur. yıllarca akpartiyi amerikancı gören ak adam olamaz.
Avatar
Musa altınışık - 5 yıl önce
Al - Der. Denek başkanı Musa altınışık yolunuz açık olur inşallah
Avatar
fikrim.. - 5 yıl önce
valla herkes işini yapsın kardeşim...hizmet etmek için dürüst olmak yetmiyor....iyi bir insan olabilir ama yeterli kapasitesinin olduğunu düşünmüyorum...tahsilide önemli tabiki....