banner461
banner195

“Aklın Çürütüldüğü, Bilimin Köreltildiği, Adaletin Yakıldığı bir Ülke’de Mutlu Olunamaz”

Vatan Partisi Nevşehir birinci sıra milletvekili adayı Ali Demirci, neden partiden Milletvekili adayı olduğuna açıklık getirirken, ülkenin son derece karanlık günlerden geçtiğine de dikkat çekti.

“Aklın Çürütüldüğü, Bilimin Köreltildiği, Adaletin Yakıldığı bir Ülke’de Mutlu Olunamaz”
17 Ekim 2015 Cumartesi 13:05

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Vatan Partisi Nevşehir birinci sıra milletvekili adayı Ali Demirci, neden partiden Milletvekili adayı olduğuna açıklık getirirken, ülkenin son derece karanlık günlerden geçtiğine de dikkat çekti.


Ülkenin geleceğinin ve kurtuluşunun Vatan Partisinde olduğunu vurgulayan Milletvekili adayı Demirci, “Ülkemizin geleceğini, kurtuluşunu Vatan Partisinde gördüğüm için bu partiden Milletvekili adayı oldum. Ülkemizdeki emperyalist güçlerin saldırılarının sonlandırılması için aday oldum. ABD, AB ve PKK’nın ülkemiz üzerindeki oyunlarının bozulması için Vatan Partisinden aday oldum. Ülkemiz son derece karanlık günlerden geçiyor. Görüyoruz ki, akıl, bilim ve adaletin olmadığı bir ülkede bir kalkınmadan bahsetmek mümkün olmaz. Ülke gelişmez. Aklın çürütüldüğü, bilimin köreltildiği ve adaletin de yakıldığı bir ülkede insanların mutlu ve huzurlu yaşam sürmesi de mümkün olmaz. Bu olumsuzluklarla mücadele etmek için Vatan Partisi saflarında yer alıp milletvekili adayı oldum” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.