banner461
banner195

“Allah Razı Olsun Sayın Vekilim”

AK Partinin Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlediği ve teşkilat mensuplarının yanı sıra Milletvekilleri, İl Başkanı, Merkez İlçe Başkanı, Gençlik Kolları Başkanının da katıldığı toplantıda dikkat çeken ayrıntılardan biri de AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’in Milletvekilliğinde ikinci dönemini sürdüren A. Erdal Feralan’a teşekkürü oldu.

 “Allah Razı Olsun Sayın Vekilim”
02 Ocak 2015 Cuma 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Partinin Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlediği ve teşkilat mensuplarının yanı sıra Milletvekilleri, İl Başkanı, Merkez İlçe Başkanı, Gençlik Kolları Başkanının da katıldığı toplantıda dikkat çeken ayrıntılardan biri de AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’in Milletvekilliğinde ikinci dönemini sürdüren A. Erdal Feralan’a teşekkürü oldu.

Kendisinin geçtiğimiz 2011 Seçimlerinde birinci sıra Milletvekili adayı olarak kamuoyunun bildiği, ya da bilmediği bir çok konuda kendisini siper ettiğini söyleyen Gizligider, 3.5 yıla ulaşan kendisinin Milletvekilliği döneminde de Feralan’ın desteğini, ağabeyliğini hep yanı başında hissettiğine vurgu yaptı.

Nevşehir’in 2015 seçimlerinde yeni bir rekora koşacağına inandığına da sözleri arasında yer veren AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, “Öncelikle tüm teşkilatlarımıza AK Partinin bugünlere gelmesindeki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Nevşehir yeni bir rekora hazırlanıyor. 105 bin oy ile Nevşehir 2011 yılındaki seçimde rekor kırmıştı. Oy oranı olarak baktığımızda ise Cumhurbaşkanlığı seçiminde, Liderimiz, Reisimiz Sayın Recep Tayip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçtiğimiz seçimde % 64.3’lük bir başarı elde edilmişti. Bakalım bu rekor 2015 seçimlerinde nereye doğru gidecek. Ben yeni bir rekorun eşiğinde olduğumuzu düşünüyorum. 3.5 Yıllık Milletvekilliğim dönemimde bana olan katkılarından dolayı Samimiyetle, Yürekten Milletvekili ağabeyimiz Sayın Ahmet Erdal Feralan’a teşekkür ediyorum. Şu kadarını söyleyeyim 24. Dönem Milletvekilliğim belli oldu ve ilk tebrik edenlerden biri de Sayın Ahmet Erdal Feralan’dı. O dönemde birinci sıra milletvekili adayı olarak benden daha fazla bu işi göğüsledi. Ve bu yapıya halel gelmesin diye inanın bir çok zaman bildiğiniz ya da bilmediğiniz bir çok olaya kendisini siper etti. Allah Razı Olsun Sayın Vekilim” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İŞÇİ - 3 yıl önce
sen oldugun sürece akp ye oy yok i̇nş
Avatar
murat - 3 yıl önce
aynen işçi kardeşime katılıyorum.iyi bir akpartili olarak ebubekir sen olduğun sürece oy yok
Avatar
garip - 3 yıl önce
sayın vekil sen ne dediğinin farkındamısın kendine gel nevşehirin kabuğunu yırtamaması a. feralan yüzünden sizi belediyeye mahkum etti. senin yanındakileri hep uzaklaştırdı a. feralan on senedir bir çivimi çaktı bir kişinin derdinimi çözdü sen herhalde iyice teslimi oldun
Avatar
Ak Partili - 3 yıl önce
ebubekir gizligider aday olursa ak partiye benden de oy yok.tayyib erdoğan'a can kurban.ama onu temsil edemeyenler, kusura bakmasınlar.
Avatar
Ak Memur - 3 yıl önce
bütün kurumlarin kral memurlarini tek başina atadi, şi̇mdi̇ feralanin gönlünü ve sonraki̇ seçi̇mde adaylik i̇çi̇n desteği̇ni̇ almaya çalişiyor.
Avatar
BAŞKAN - 3 yıl önce
sayın merkezin vekili inşallah tekrar yine vekil
olursun daha çok çalışmalısın eski hataları telafi
ederek hizmet edersin inşaallah oylarımız ak partiye olacaktır.
Avatar
Apo - 3 yıl önce
sayın vekilim çay markamdan memnun değilim tavsiye ettiğiniz çay markası var mı?
Avatar
3+1 farklı pencere - 3 yıl önce
elimden geldiğince fib haberin sitesini ziyaret ederim. tabiki dün gibi bugünde ziyaret ettim sayfayı. dün dikkatimi çeken bir fotoğraf vardı.nevşehir milletvekillerinin ayrı ayrı çekilmiş 3 tane fotoğrafı yayınlanmıştı. i̇şn garip yanı üçününde belediye başkanı hasan ünver'in masasında olmasıydı. nevşehirde 3+1 akp ama baktığımda cüsse olarak o koltukları dolduranlar gerçekte o koltukları dolduramıyor.