banner461
banner195

Alparslan Türkeş İçin Nevşehir'de Mevlid-i Şerif Okutulacak

MHP Nevşehir İl Teşkilatı, MHP’nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’i vefatının 19. yıldönümü dolayısıyla mevlid-i şerif okutuyor.

Alparslan Türkeş İçin Nevşehir'de Mevlid-i Şerif Okutulacak
04 Nisan 2016 Pazartesi 11:08

banner143
banner134
Bugün Hizmetinde Bulunduğumuz Milliyetçi Ülkücü Hareketin Kurucusu Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş Beyin Vefatının Seneyi Devriyesinde Rahmet Şükran Ve Özlemle Anıyoruz.
Bizim Bu Kutlu Dava Da  Vatan Ve Millet İçin Hizmet Etmemize Vesile Olan Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş İn Ne Kadar  İleri Görüşlü Ve Nekadar Büyük Bir Devlet Adamı Olduğunu Bu Zor Günlerde Çok Daha İyi Anlıyoruz. Sadece Türkiyenin Değil Tüm Türk Dünyasının Başbuğ U Olan Alparslan Türkeş  Ebediyete İntikal Etmiş Olsa Da Bilge Lider Devlet Bahçeli Ve Kurduğu Milliyetçi Ülkücü Hareket Onun Dünya Görüş Ve Fikirlerini Yaşatacaktır. Bu Duygu Ve Düşüncelerle Başta Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş Olmak Üzere Tüm Ülkücü Şehitleri Ve  Bu Topraklar İçin Şehit Olan Tüm Şehitlerimizi  Rahmet Minnet Ve Şükranla Anıyorum. Mekanları Cennet Olsun Allah Yar Ve Yardımcıları Olsun.
  
Not : Bugün Öğle Namazndan Önce Kurşunlu Camiin De Başbuğ Alparslan Türkeş İçin Mevlid-İ Şerif Okunacaktır. Bütün Halkımız Davetlidir.
 
 
                                                                           İlhan Kaya
                                                            Milliyetçi Hareket Partisi
                                                                    Nevşehir İl Başkanı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.