banner461
banner195

Arısoy'u Tanımadılar

Milliyetçi Hareket Partisinden Gülşehir Belediye Başkanı seçilen Vahdi Arısoy, katıldığı ilk resmi törende özellikle yüksek okul öğrencileri tarafından tanınmazlığın sıkıntısını yaşadı.

Arısoy'u Tanımadılar
02 Nisan 2014 Çarşamba 17:25

banner143
banner134

 Arısoy'u Tanımadılar 

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinden Gülşehir Belediye Başkanı seçilen Vahdi Arısoy, katıldığı ilk resmi törende özellikle yüksek okul öğrencileri tarafından tanınmazlığın sıkıntısını yaşadı.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesine bağlı Gülşehir Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen bahar şenliklerine katılan ve yüksek okul öğrencileri tarafından başlatılan yardım kampanyasının ödül töreninde yer alan Gülşehir belediye başkanı Vahdi Arısoy, katıldığı ilk resmi programda Rektör Filiz Kılıç ve Kaymakam Murat Ertekin’in dışında öğrenciler ve törene katılanlar tarafından tanınmadı.

Tören süresince başlatılan yardım kampanyasına Gülşehir’in eski belediye başkanı Mustafa Dursun’un ne kadar duyarlılık içerisinde yaklaştığından bahsedilen konuşmaları da dinlemek durumunda kalan Gülşehir’in Milliyetçi Hareket Partili yeni belediye başkanı Arısoy, bu kampanyaya belediyenin verdiği destek dolayısıyla da ilk resmi plaketini de aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sattı - 4 yıl önce
karacaşarlılar köylüsünü sattı şimdi alın hizmeti size o yakışır tüm nevşehire kendinizi alay ettirdiniz hayırlı olsun ha bu arada bakalım boğaz köprüsü ne zaman yapılıyor
Avatar
herkes tanııyacak - 4 yıl önce
sayın baskanı herkes tanıyacak.özellikle fikret bey sen de iyi tanı.seçim öncesi mustafa dursun reklamı yapmakla olmuyor.gülşehir harekete geçti 2 katı oyla ampulu söndürdü.karacaşarlı da ses verdi.belediyelerini kapatanlara gerekli cevabı verdi.
Avatar
Karacaşarlı - 4 yıl önce @sattı
karacaşara gelmişliğinden çok yunanistana gidersen olacağı buydu madem öyle niğde ulukışlalı hasan ünver nevşehirde 3 dönemdir belediye başkanı kafatası milliyetçisi olmayın...
Avatar
Ayıp - 4 yıl önce
gülşehir meslek yüksekokulu öğrencilerinin çoğunun oy kullandığı sandıkta rekor oy aldı. tanımadılar diye yazıyorsunuz el insaf. vahdi arısoy o sandıkta mustafa dursunu 3 katladı. ısmarlama haber yapıyorsunuz...