banner461
banner195

“Atacağımız Her Adımda Uçhisar’ın Menfaatini Düşüneceğiz”

Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinin Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Ali Karaaslan, görevi süresince atacağı her adımda belde halkının menfaatlerini düşüneceğini dile getirdi.

 “Atacağımız Her Adımda Uçhisar’ın Menfaatini Düşüneceğiz”
26 Mayıs 2015 Salı 23:33

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinin Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Ali Karaaslan, görevi süresince atacağı her adımda belde halkının menfaatlerini düşüneceğini dile getirdi.

1 Yıla yakın bir süredir Belediye Yönetiminde bulunduklarını ve Uçhisar halkının kendilerine olan güveni ve gösterdikleri ilgiden son derece memnun olduklarını ifade eden Başkan Karaaslan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana hedeflerimize ulaşmak için; çağdaş, temel insan haklarına saygılı, eşit yurttaşlık bilinci ve sosyal belediyecilik ilkeleri ile uyumlu hareket ediyoruz. Yapacağımız her projede, atacağımız her adımda; beldemiz yaşamının tüm paydaşlarının ihtiyaçlarını ve yaşam şartlarını göz önünde bulundurmak durumundayız. Siz hemşerilerimin bize olan güvenini boşa çıkarmamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sizden aldığımız güçle daha çok işler başaracak ve sizlerin takdirini kazanmaya devam edeceğiz. Dürüst çalışmanın ve güvenin, bizler için en önemli sermaye olduğuna inanıyoruz.  Bu topraklara ve milletimize karşı, yüreğimizde büyük bir sorumluluk duygusu taşıyoruz. Tüm kararlarımızda Uçhisar halkına olan sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmadık, çıkarmayacağız. Bu birlik ve beraberlik, bu dikkat ve hassasiyet, bu kararlılık ve ciddiyet içerisinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle, sizden aldığımız destekle yürümeyi sürdürüyoruz. Allah’ın izniyle daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını birlikte paylaşacağız. Bizlere duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz destek için teşekkürlerimi sunarak, atacağımız her adımda Uçhisar’ın ve Uçhisar halkının menfaatlerini düşünerek hareket edeceğimizin bilinmesini isterim” diyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
somut - 3 yıl önce
başkanım daha somut şeyler lazım mesela ne oldu uçhisarın gereksiz sit alanları.