banner461
banner195

Aydemir Aday Adaylığını Açıkladı

Nevşehir’de Cumhuriyet Halk Partisinden Milletvekili aday adayı olması beklenen isimlerin başında gelen Hamdi Aydemir aday adaylığını açıkladı.

Aydemir Aday Adaylığını Açıkladı
02 Şubat 2015 Pazartesi 16:15

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Cumhuriyet Halk Partisinden Milletvekili aday adayı olması beklenen isimlerin başında gelen Hamdi Aydemir aday adaylığını açıkladı

30 Yıla yakın bir zaman sürecinde Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir’den Milletvekili çıkaramamasına son verilebileceğini ve iyi bir çalışma ile Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir’deki bu şanssızlığının kırılabileceğini kaydeden Aydemir, “Türkiye’nin ve Cumhuriyet Halk Partisinin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ ün ışığında; parti politikalarımızın belirlediği doğrultuda daha iyi çalışmalar yapmak ve güzel Nevşehir’imizin insanlarına daha etkin hizmet etmek için 2015 genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Siyasetin bana kattığı en önemli değer, insanları tanımak, sevmek ve onlara güvenmek oldu. Bu güven duygusu, halkıma ve kentime daha iyi hizmet verebilmek amacıyla beni şu an bulunduğumuz noktaya taşıdı. Nevşehir de CHP otuz yıla yakın bir süredir milletvekili çıkaramamıştır. Bunun bir kader olmadığını halka ve tabana indiğiniz zaman bunun aşılabileceğini göstermek ve kimsesizlerin kimsesi olmak için aday oluyorum. Bu yeni bir başlangıç; örgütüm ve halkım bana inandığı, güvendiği ve destek olduğu sürece Nevşehir e ve ülkeme hizmet etmek gayesiyle Ankara’da güzel Nevşehir'imizin sesi olacağıma inanarak milletvekili aday adayı olduğumu sizin vesileniz ile tüm Nevşehir halkına ve kamuoyuna duyuruyorum. Çağdaş, laik, katılımcı, örgütçü, çevreci ve toplumun her bir ferdini kucaklayan; Nevşehir’i eğitim kültür ve turizm kenti olma yolunda bir marka kent yapmak için mücadele edecek olan bir milletvekilli aday adayı olarak hepinizi saygı ve sevgilerim ile selamlıyor ve partimizin diğer milletvekili aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.