banner461
banner195

Bahçeli, Genel Merkez'deki Mescide Neden İnmediğini Anlattı

Genel Merkez'deki mescidde hiç namaz kılmayan MHP lideri, "Ben orada namaz kılsam genel başkana göre herkes tavır alacak, ona göre bir düzen oluşturulacak. Bu uygun değil." dedi.

Bahçeli, Genel Merkez'deki Mescide Neden İnmediğini Anlattı
14 Mayıs 2015 Perşembe 15:51

banner143
banner134
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, önceki gün Nevşehir mitingine giderken verdiği molada bir grup gazeteciyle sohbet etti, bilinmeyen bazı kurallarını anlattı. 12 Eylül yargılamasının Yargıtay'da uzun sürmesini eleştiren Bahçeli, "Dava bitseydi belki Genelkurmay'da tören olmayacaktı" dedi.

"MESCİDE İNMEM, DIŞARIDA KILARIM"

Bahçeli, son zamanlarda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Kuran ile kürsüye çıkması ve din konusunun siyasette fazlaca gündeme getirilmesine tepki gösterirken de MHP Genel Merkezi'ndeki mescide neden hiç inmediğini ilk kez açıkladı. Bahçeli, "Ben orada namaz kılsam genel başkana göre herkes tavır alacak, ona göre bir düzen oluşturulacak. Bu uygun değil. O nedenle ben namaza hep dışarı giderim" dedi.

SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN, BÖLGE BÖLGE OY DAĞILIMI
"TARİKATLARA EŞİT MESAFEDEYİZ"

Bahçeli, Türkiye'de bir doktora tezine göre 34 tarikat olduğunu, ancak çok sayıda Allah dostu bulunduğunu belirtirken de şöyle devam etti: "Türkiye'de tüm tarikatlara eşit mesafede tek yer, MHP Genel Başkanlığı makamıdır, yani benim masamdır. Öyle de olması lazım. Çünkü birine yakın olsanız 33'ünü dışlamış olursunuz."

7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ ÖNCESİ TÜM GELİŞMELER
"MERAK EDİYORUM, ERDOĞAN BUNLARA NASIL DAYANIYOR"

Bahçeli, Nevşehir Aksaray gezisinden dönerken de çay molasında cep telefonundan bu kez kendisi hakkındaki karikatürleri ve yurt dışı gezilerinden fotoğrafları gösterdi. Bahçeli karikatürleri tek tek yanındakilere gülerek anlatırken, hiçbirini ayrım yapmadan aldığını, hiçbirine gücenip kırılmadığını ya da dava açmadığını anlattı. Bahçeli, "Benim gibi bunları böyle toplayan yoktur. Merak ediyorum, Tayyip Erdoğan bunlara nasıl dayanıyor" diye sordu. (Kaynak: Hürriyet)

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murats - 3 yıl önce
adam gibi adam ..
Avatar
hakkı - 3 yıl önce
Birgün herkes kıymetini bilecek liderim ama inşallah geç olmaz
Avatar
murat - 3 yıl önce
Adamın dibi
Avatar
Adnan - 3 yıl önce
Helal sana be
Avatar
taner - 3 yıl önce
Kalite li bir adam yalnız bu ülkeyi yönetecek bilgi ve becerisi malesef yok
Avatar
METERİSLİ - 3 yıl önce
zavallı bir adam
Avatar
filinta mustafa - 3 yıl önce
fanatik akpartiliyiz ama bu konuda haklı devlet bey ..