banner461
banner195

Bahçeli Nevşehir'de konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi MHP 12 mayıs mitingi www.fibhaber.com dan canlı izle. Devlet Bahçeli Nevşehir'de büyük bir konuşma yapacak! İşte merakla beklenen MHP Nevşehir miting yayını! Ve Bahçeli Nevşehir'de Mititng Başladı...

Bahçeli Nevşehir'de konuştu
12 Mayıs 2015 Salı 11:39

banner143
Devlet Bahçeli Nevşehir'de
İlgili Galeriye Git
banner134
MHP Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir mitingi canlı yayın naklen izlemek isteyenler için; Devlet Bahçeli miting alanından canlı izle yayını ve 12 Mayıs MHP mitingi satır başları ile birlikte merak ettikleriniz www.fibhaber.com da haberimizde...

MHP Mitingi Canlı Nasıl İzleyebilirim? Milliyetçi Hareket Partisi mitingleri çeşitli kanallar tarafından canlı olarak yayınlanmaktadır.

Ulusal kanallarla birlikte www.fibhaber.com dan da Bahçeli Nevşehir Mititngini, takip ederek canlı yayını izleyebilirsiniz.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli bugün 12.00’da Nevşehir Telekom Önündeki alanda, Nevşehirli vatandaşlara hitap ediyor.

Devlet Bahçeli Nevşehir konuşmasında partisinin seçim beyannamesini ve MHP’nin Nevşehir ve Türkiye için yapacaklarını anlatıyor.

Milliyetçi Hareket bugün Nevşehir ve Aksaray’da seçmenleri ile buluşuyor. Genel Başkan Devlet Bahçeli; vatandaş ile buluşacağı mitinglerde halk ile gündemi değerlendirecek. Saat 12.00 ve 15.00’da önce Nevşehir ardından Aksaray’da konuşma yapacak.

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin Nevşehir mitinginde konuşuyor

Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları:

Bahçeli Nevşehir'de Türk Telekom önünde konuşmasına Nevşehir'i selamlayarak başladı...
Biz Nevşehirden razıyız Nevşehirlininde bizden rıza göstermesini bekliyoruz...
Nevşehir açık hava müzesi gibidir.
Bozgunculuk fidne Nevşehirirn kapısından girememeiştir.
Nevşehir Hacı Bektaşı Veli nin topraklarıdır...
FİB Haber Merkezimimizi edindiği bilgilere göre Bahçeli mitingine Derinkuyu dan 25 , Avanostan 40 araçlık konvoyla gelerek mititnge katılıyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Nevşehir'de partisince düzenlenen mitingde halka sesleniyor.

Cumhurbaşkanı'ndan Başbakan'a kadar sıra sıra anlatılan zenginleşme tamamen yalandır. Emeklilerimiz açlık sınırının altındadır.  Sizler bunlarla karşı karşıyayken uyfdu Başbakan ne yapıyor. Hükümet cenahından Nevşehirlinin sesini duyan yoktur. Davutoğlu aziz ceddimiz Süleyman Şah'ın huzurunda Fatiha okumuştur. Davutoğlu ne yapacağını şaşırmıştır. Kaybedeceğini gördükçe çareler aramaktadır. Madem Süleyman Şah'ın türbesini ziyaret edecektin, türbenin eski yerini nasıl bir korkaklıkla terk ettin. 

Vicdanını kimlere teslim etmiştin. Vatanı satmak, vatandan vazgeçmek ne zaman zafer, başarı şeklinde sunulmuştur? Suriye'nin Eşme Köyü'ne gittin , peki kimlerden izin aldın? İmralı canisinin posterlerinin dalgalanmasından hiç mi rahatsız olmadın?Süleyman Şah Türbesi'nde Türk bayrağını indiren Davutoğlu ve Erdoğan'dır. Bunların yatacak yeri kalmamıştır. Ecdad yadigarı topraklarımızı satan adam türbe ziyaretlerinden nemalanma arayışındadır. Bundan sonra sana kalan ömrün boyunca duyacağın vicdan azabıdır.

Şimdi siz 7 Haziran bunlara karşı MHP ye oy ve destek verip bizimle birlikte yürüyecekmisisniz.Maşallah ...

- Değerli Nevşehirli kardeşlerim, Erdoğan açık saçık siyasete soyunmaktadır. Meydan meydan dolaşmakta, başkanlık ve anayasa propagandası yapmaktadır.

- Erdoğan mahkeme önüne çıkmak yerine, başkanlık için canını dişine takmaktadır.

- Kabe, Kudüs, Diyanet ve Kuran siyasetin konusu olmuştur. Vatandaşın sorunları hakkında bir şeyleri yoktur.

- Libya'da gemimiz saldırıya uğramıştır. Bu ne kepazeliktir, bu ne acziyetliktir. Gücü yeten Türkiye'ye çemkirmektedir. Türkiye ise başka gündemde, Erdoğan ise başkanlık rüyasındadır.

- Diyanet İşleri Başkanı'na alınan lüks ve pahalı otomobil hakkında artan kamuoyu baskısı yüzünden otomobilin satılmasına karar verilmiştir. Yanlıştan dönülmüş, Erdoğan ise bundan rahatsız olmuştur.

Detaylar www.fibhaber.com da...

Devlet Bahçeli’nin Nevşehir mitingi canlı izle

CANLI YAYINKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Asuman Yargı - 3 yıl önce
Tüm oylarim sana feda olsun.... canim ugrunda kurban olsuun...Mehmet Varol nevsehirimizin 1 numarali baskani herseyi olacaktir. Bu sene nevsehirde insallah hersey duzene girecektir. Hani hasan unver nerede ne yapti ne yapabildi daha ona oy veriyorsunuz artik kendi inine cekildi kaybedecegini oda anladi.
Avatar
haydaaaaaa - 3 yıl önce
Nevşehire ne yapıldı diyen arkadaş git 10-12 yıldır Nevşehire gelmeyen
Şehirdısından gelen insanlara sor soruyu.
Avatar
aadsiz - 3 yıl önce
tayyip kim siz kim beee
Avatar
kemal - 3 yıl önce
bu sefer tekiner e oylar
Avatar
hadi ordan :) - 3 yıl önce
türkiye mhp ile bi yürüdü bi daha asla yürümez.. 3,5 yılda bırakıp kaçtılar erken seçim kararı aldılar. ecevitin maskotu oldular.türbanlı bacımı vekil seçip başını açtılar. asacaz diyip geldiler sonra erteldiler. nevşehirde bir çakılı çivisi yok mhp nin.
Avatar
chp - 3 yıl önce
bu sefer vekili mhp çıkarabilir felan diyip mhpyi desteklemek yok .. oylaar tekinere
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
Mhp ne mi yaptı hastaneleri felan kim açtı git bi araştır peki sonra o hastaneleri kim yıktı git bide onları araştır aslanım
Avatar
musa üzümcü - 3 yıl önce @hadi ordan :)
asmadılarsa sizde besliyorsunuz ya apoyu 12 yıldır siz asın neyi bekliyorsunuz sonrada çıkın deyin ki siz asamadınız biz astık deyin. ama nerdeeee siz beraber yiyip içiyorsunuz