banner461
banner195

Başbakan Erdoğan Adaylarımızı Belirledik...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, A HABER ve ATV ortak canlı yayınına katılarak 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde AK Parti Adayları ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Başbakan Erdoğan Adaylarımızı Belirledik...
20 Kasım 2013 Çarşamba 23:11

banner143
banner134

 Başbakan Erdoğan: "Siyaset, ticaret, yaşam bir risktir. Risk alamazsanız, siyaset ve ticaret yapamazsınız; ne de yaşamanın bir anlamı olur."

22 buyuksehır 11 ıl beledıye baskanı adayını belırledık dedı basbakanımız haftaya hepsını acıklıcaz dedı..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 22 Büyükşehir Belediye başkan adayını belirlediklerini önümüzdeki hafta ise isimleri açıklamaya başlayacaklarını ifade etti.

AK Parti Adaylarımızı belirleme sürecinde çok ciddi ve ince bir çalışma içerisindeyiz.Adaylarımızın Parti oylarına Katma değerinin mutlaka olması lazım.Temayül,Anket,Kanaat önderleri Milletvekilleri görüşleri bu alacağımız kararda büyük önem taşıyor. Bu bağlamda en büyük kriterimiz ise halkımızın düşünceleri bunu Anket sonuçlarımız belirleyecek dedi. Başbakan Erdoğan özellikle bir takım Uyduruk anketlere kimsenin itibar göstermemesini istedi.


Canlı yayında yerel seçimlerle ilgili yöneltilen soruyu cevaplayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim bugüne kadar yaptığımız hizmetler ortada. Biz hizmette sınır tanımıyoruz. Ama muhalefet hangi hizmeti yapmış onu da göremiyorum. Şu anda da adaylarımızın açıklanmasıyla birlikte adaylarımız o illerde önümüzdeki döneme yönelik ne gibi projeler inşa edecekler şu anda ne durumdayız. Bunların hepsini tanıtımla ilgili yapılacak lansmanlarda sunacaklar. Bunların bazılarına şahsen bende katılacağım. Ama ilk etapta dört veya beş merkezde büyükşehir belediye başkanlarımızı tanıtmak ve açıklamak istiyoruz. Şu anda 22 büyükşehir belediye başkan adayımızı belirledik. İl Belediye başkanlarımızdan ise 11'ini belirlemiş vaziyetteyi. Bunları belirlerken temayül yoklamalarını, anketleri ve o illerin milletvekillerini ve Bakan arkadaşlarımızı kanaatlarini almak suretiyle hareket ediyoruz. İnşallah Trabzon'daki açılışlardan sonra çalışmalara devam ediyoruz. Önümüzdeki haftalardan itibaren peyderbey açıklamaya başlayacağız. Bizi her yer sevindirir. Biz hedefe koşuyoruz" diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.