banner461
banner195

Başbakan Erdoğan ın İmzasını Otomobiline Yapıştırdı

Başbakan Sevgisi Sınır Tanımıyor.Nevşehir de bir dönem önceki AK Parti İl Başkanı Ersan Erkut Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini göstermek için öyle bir şey yaptı ki...

Başbakan Erdoğan ın İmzasını Otomobiline Yapıştırdı
01 Ekim 2012 Pazartesi 12:42

banner143
Basbakan Erdogan Sevgisi Boyle Bir Sey
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir de bir dönem önceki AK Parti İl Başkanı Ersan Erkut Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini göstermek için öyle bir şey yaptı ki...

 

 

Başbakan Sevgisi Sınır Tanımıyor ....Nevşehir de bir dönem önceki AK Parti İl Başkanı Ersan Erkut Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini göstermek için, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasını otomobilinin arka camına yapıştırdı.

 

Yurt içi ve yurt dışında şimdiye kadar Başbakan Erdoğan a sevgileri sınır tanımayan Vatandaşlar, Araçlarının kaputuna resmini yapıştırmış,İmzasını sırtına dövme yaptırmış,yeni doğan çocuklarına Recep Tayyip isimleri vererek Başbakan Erdoğan'a olan sevgilerini değişik yöntemlerle göstermişlerdi.

 

Nevşehir de bir dönem önceki AK Parti İl Başkanı Ersan Erkut Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini göstermek için,Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasını otomobilinin arka camına yapıştırdı.Başbakan Erdoğan'ın imzasını görenlerin dikkatini çekiyor.

 

Ersan Erkut bu şekilde farklı olarak ta olsa Başbakan'a olan sevgisini göstermiş oldu.

 

İŞTE O GÖRÜNTÜ:


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.