banner461

Başbakan Yıldırım'a Fırında Patates...!

Başbakan Binali Yıldırım, yeni anayasa görüşmeleri sonrası TBMM İdare Amiri Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen’i ziyaret etti.

banner503
13 Ocak 2017 Cuma 20:45

banner143
banner134
Başbakan Binali Yıldırım, yeni anayasa görüşmeleri sonrası TBMM İdare Amiri Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen’i ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Niğde Milletvekili Özegen, Başbakan Yıldırım'a kendi eliyle hazırladığı patatesten ikram etti. 

Ak Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen’in hazırlattığı fırında patatesi Başbakan Binali Yıldırım, afiyetle yedi. ÖZegen'in Odasın'da bulunan milletvekillileri, "Her gece patatesle doyuyoruz" dedi. Bunun üzerine Başbakan Yıldırım ise "Keşke her gün anayasa değişikliği olsa" diye cevap verdi.  

AK Parti Niğde Milletvekili Özegen,"Başbakamınız Sayın Binali Yıldırım Yeni Anayasa görüşmelerinin yorgunluğunu atmak için bizleri ziyaret etti. Tüm hemşerilerimize selam ve sevgilerini ileten Başbakanımıza, beraberindeki Bakanlarımıza ve Milletvekillerimize TBMM'de bir marka haline gelen Niğde Patatesi, elması ve Niğde Gazozu ikram ettik, hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Bizleri ziyaretleri ile mutlu ettikleri için çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.