banner461
banner195

Başkan Adıyaman ve Tiftik’den Nevşehir Milletvekillerine hayırlı olsun ziyareti

Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik Ve Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Adıyaman ve Tiftik’den Nevşehir Milletvekillerine hayırlı olsun ziyareti
22 Aralık 2015 Salı 17:30

banner143
banner134
Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik Ve Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e makamlarında ayrı ayrı ziyarette bulunarak görevlerinde başarılar dilediler. 

Belediye Başkanları Tiftik ve Adıyaman, 1 Kasım genel seçimlerinde göreve seçilen Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’i TBMM’de makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Ziyarette Beldelerinin eksiklikleri ve ihtiyaçlarını milletvekillerine ileten Belediye Başkanları Tiftik ve Adıyaman'a Milletvekilleri vatandaşlarımıza hizmet için üzerimize ne düşüyorsa hazırız dediler.

Belediye Başkanları günün anısına Milletvekillerine hediyelerini takdim ettiler.

Ayrıca Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik Ve Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman'ın Nevşehir Milletvekilleri ziyaretlerinde Nevşehir İş Kur İl Müdürü İlhan Temel'de eşlik etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.