banner461
banner195

Başkan Ünver Aday Olmuyor İddiası…!

Ankaradaki Nevşehirliler ismiyle yer alan bir Sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfasında yer alan bir iddia Nevşehir gündemine bomba gibi düştü.Paylaşım sitesinde yer alan iddiaya göre Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Yerel seçimlerde aday olmayacak.

Başkan Ünver Aday Olmuyor İddiası…!
06 Mart 2013 Çarşamba 16:08

banner143
banner134

 Ankaradaki Nevşehirliler ismiyle yer alan Sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfasında yer alan bir iddia Nevşehir gündemine bomba gibi düştü.Paylaşım sitesinde yer alan iddiada Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Yerel seçimlerde adaylığını koyamayacak…

 

İşte Ankaradaki Nevşehirliler ismiyle yer alan Sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfasında yer alan iddiada yer alan haber metni aynen şöyle:

“Türkiye Genelinde En Verimsiz Ve En Çok Borcu Olan Belediye Nevşehir ve Niğde Olduğu için Recep Tayyip Erdoğan'ın Kesin Emriyle Hasan Ünver Belediye Başkanlığına Adaylığını Koymayacaktır..”

Ankaradaki Nevşehirliler Facebook Paylaşım sitesinde bu iddianın paylaşılmasının  ardından çok sayıda kişininde bu haberi beğenmeside dikkatlerden kaçmadı.
Yine yapılan çok sayıda kişinin yorumlarıda yine aynı isimli facebook sayfasında yer alıyor.

Ankaradaki Nevşehirliler Facebook Paylaşım sitesinde bu haberi paylaşan Adminin bu habere ilişkin kaynağının ne olduğunu ise açıklamasını bekliyoruz.

Bu iddiayı kim yada kimlerin ortaya koyduğu ise merak ediliyor.Konu hakkında gündeme gelen iddiaya Başkan Ünver in cevap vermesi bekleniyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver bu konu hakkında bir açıklama yaparsa onuda sizlerle paylaşacağız.
İşte bu iddianın yer aldığı adres:

https://www.facebook.com/ankaradaki.nevsehirliler/photos

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=578205795524298&set=t.100001579836624&type=3&theater

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nurettin can - 5 yıl önce
eğer nevşehirli hasan ünveri birde milletvekili seçerse hasanın işi kebap olur.eğer hasan kendine güveniyorsa kendi memleketi niğdeden değil belediye başkanlığı,muhtarlığa adaylığını koysun bakalım niğdeli ona kaç oy verir.ama bizim nevşehirli yabancıyı çok sever ne hikmetse hasan ı vekilde seçer endişeniz olmasın dostlar.şimdiden vekillik hasan beye hayırlı olsun.gitsinde hiç olmazsa nevşehir kurtulsun.vekil olunca nasılsa ankaradan nevşehire hiç gelmiyecek...!
Avatar
:)) - 5 yıl önce
başka bir nickname ile facebook ta sayfa açsaydını.. allahımın körleri ve fesatlari, başriyi kiskanmayin ve size ederinizden fazla değer yook!!!! o yüzden çamur atiyosunuz ama boşşş
Avatar
:)) - 5 yıl önce
işinize gelmedi doğru laf, yayınlayamadınız demi, hadi şimdi de engelleyin :))
Avatar
ürgüp - 5 yıl önce
arkadaşlar aklı olan anlar hasan bey aday olur olmaz bilmem ama şu gerçek var eğer şuanki belediye başkanları bir sonraki dönemde milletvekiliği düşünüyorlarsa önümüzdeki yerel seçime katılmazlar aday olmazlar katıldıklarını varsayalım başbakanımız 1 yıl sonra yapılacak genel seçimde istifa ettirip milletvekilliğine soyundurmaz diye düşünüyorum mantıklı hareket edelim.
Avatar
AKILLI OL - 5 yıl önce
akilli olun arkadaşlar bu memlekete hizmet veren adam bu adamin heylkeli dikilecek ama sonra anlardiniz iş iş ten gecince akilli olun nevşehirin ufkunu acan adam allahim ondan razi olsun
Avatar
:)))..:(((( - 5 yıl önce
yolsuzluklarını örtmek için milletvekili olup dokunulmazlık almak istiyordur...daha ne yaptıki ..yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.. :)))
Avatar
Ferman - 5 yıl önce
ak parti iktidarında biraz aklını kullanan belediye başkanı her türlü hizmeti yapar millete, mahkeme kadıya mülk değil biri gider diğeri gelir.kişilerde vaz geçilmez değil.hasan olmazda ahmet mehmet olur.
Avatar
Murat ULUTAŞ - 5 yıl önce
daha önce sayın recep tayyib erdoğan hiç gitmez denenleri ne kadar haklı ve yüreklide harcadı ise, hasan paşa yıda rahatça harcar.
eğer hasan bey nevşehir e çok işler yaptıysa da karşılığını fazlası ile almadımı?
allah aşkına nevşehir e geldiğinde kuru bir dalı bile yoktu.ama şimdi her şey değişti.
kimse kusura bakmasın daha biz yapılan anketlerde ilk 20 belediye arasına bile giremedik.
herkesin zamanı geldimi gitmesi gerekir.şimdi kurtarsınlar hasan beyin a takımı, grçi onlarda silindi gittiyaaaa