banner461
banner195

Başkan Ünver Kutlama Çiçeklerini İHH'ya Bağışladı

30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Seçiminde Nevşehir tarihinde bir ilke imza atarak 3. kez üst üste Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Hasan Ünver,çeşitli firma ve kuruluş temsilcileri ve vatandaşlardan gelen kutlama çiçeklerini IHH’ya bağışladı.

Başkan Ünver Kutlama Çiçeklerini İHH'ya Bağışladı
04 Nisan 2014 Cuma 11:34

banner143
Belediye Çiçek
İlgili Galeriye Git
banner134

 ÜNVER’DEN ÖRNEK BİR DAVRANIŞ

KUTLAMA ÇİÇEKLERİNİ IHH’YA BAĞIŞLADI

30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Seçiminde Nevşehir tarihinde bir ilke imza atarak  3. kez üst üste Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Hasan Ünver,çeşitli  firma ve kuruluş temsilcileri  ve vatandaşlardan gelen kutlama çiçeklerini IHH’ya bağışladı.

Dün görkemli bir törenle başkanlık koltuğuna oturan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, başkanlığını kutlamak için çeşitli firma ve kuruluş temsilcilerinin yanı sıra vatandaşlardan gelen 79 çiçeği İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı(IHH)’na bağışlama kararı aldı.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Türkiye’nin yanı sıra Mısır,Suriye,Filistin,Arakan,Somali,Çad, Gana,Kosova ve Nijer gibi,dünyada açlığın yanı sıra zulme uğramış din,dil,ırk farkı gözetmeksizin yardım elini uzatan İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı(IHH)’na şahsına gönderilen kutlama çiçeklerini göndererek bir nebze de katkı sağlamayı daha da uygun gördüğünü belirtti.

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı(IHH) Nevşehir Koordinatörü Baki Öncel’ de, Belediye Başkanı Ünver’in bu jestinin oldukça önemli olduğunu belirterek “ Mazlum ülke insanlarına karşı yürütülen bu çalışmalarda Belediye Başkanı Hasan Ünver’in katkısının oldukça önemli olduğunu biliyorum. Bu örnek davranış nedeniyle vakfımız adına Belediye Başkanımız sayın Hasan Ünver’e teşekkür ediyorum.”dedi.

 İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı(IHH) yöneticileri tarafından Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in bağışladığı çiçekler daha sonra satılarak,elde edilecek gelirler IHH’ya gönderilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
israf - 4 yıl önce
önceden söylesen öyle yapardık.
Avatar
BİR BİLEN - 4 yıl önce @israf
gösterişi nasıl yapacak o zaman veya çiçek gönderen yağcılar o yağcılığı nasıl yapacak akıllım.
Avatar
ali - 4 yıl önce
ölüm de varrrrrrrrrrrrr
Avatar
Sevdalı - 4 yıl önce
Sen nesin ki ne söyleniyosunki
Allah razı olsun IHH bağışlamış.
Bu vatandaş 3 dönem reis yapmış
Sana ne düşer.......!